Nemokami „Kino karavano“ seansai Šilavote

Birželio 21 d. Šilavoto pagrindinės mokyklos stadione – nemokami „Kino karavano“ seansai lauko kino teatre su skaitmeniniu LED ekranu.
18.00 val. – kino filmas „Viskas bus kitaip“;
20.15 val. – kino filmas  „Kernagis“. 

Jau devintąjį kartą „Kino pavasario“ projektas „Kino karavanas“ visai vasarai išvyksta į ilgiausią kino kelionę po Lietuvą, kurios metu gražiausiuose šalies kampeliuose rodo autorinį kiną, kviečia į susitikimus ir pokalbius su kūrėjais, savo sričių specialistais bei kiekvienam atėjusiam dovanoja kino žiūrėjimo patirtį praplečiantį vakarą.

Didžiausia vasaros kino ekspedicija, aplankysianti 40 Lietuvos miestų ir miestelių bei surengsianti daugiau kaip 100 seansų po atviru dangumi, savo kelionę tęsia Šilavote, kur jau birželio 21 dieną, 18 valandą visus Šilavoto gyventojus pakvies į dviejų filmų – „Viskas bus kitaip“ ir „Kernagis“ – peržiūras pagrindinės mokyklos stadione įsikursiančiame lauko kino teatre su skaitmeniniu LED ekranu.

Futuristinė pasaka „Viskas bus kitaip“

Šiame neįprastame kelio filme-pasakoje „Viskas bus kitaip“ (rež. Martenas Persielis) pasitelkiant mokslinius faktus iškeliama neatidėliotina mūsų dienų problema – biologinės įvairovės nykimas. Distopiškoje ateityje, 2054-aisiais, gyvenantys trys jauni maištininkai dega noru sužinoti, kas nutiko jų planetai ir leidžiasi į kelionę seniai prarasto gamtos grožio pėdsakais.

„Kernagis“ – vieno garsiausių visų laikų Lietuvos artistų išpažintis

Visi lietuviai turi vienokį ar kitokį santykį su  Vytautu Kernagiu: vieniems jis – dainuojamosios poezijos pradininkas, kitiems – tautos dvasią budinantis autoritetas, tretiems – tiesiog patrakėlis iš kabareto ar Benas iš Nidos. Kino filmas „Kernagis“ (rež. Andrius Lekavičius) – pirmasis dokumentinis pasakojimas apie maestro, kviečiantis leistis į V. Kernagio pasaulį, pamatyti visos jo kartos dienoraštį ir dar kartą įsitikinti, kad visgi nepakeičiamų yra.

Visi „Kino karavano“ seansai – nemokami.

„Kino karavanas“ įgyvendinamas Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programos „Kultūra“ lėšomis. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kino centras

Data

Bir 21 2022
Baigėsi!

Laikas

18:00 - 21:05

Vietinis laikas

  • Laiko juostos: America/New_York
  • Data: Bir 21 2022
  • Laikai: 11:00 - 14:05

Vieta

Šilavoto pagrindinės mokyklos stadione

Privacy Preference Center

Skip to content