Parodos „Po grindim…“ atidarymas

Rugpjūčio 11 d. 20 val. Prienų kultūros ir laisvalaikio centro rūsiuose – parodos „Po grindim…“ atidarymas.

Šių metų paroda pratęsia žmogaus vidinio pasaulio temą ir kviečia analizuoti žmogaus būseną akistatoje su destrukcija.
Destrukcija, anot dabartinio lietuvių kalbos žodyno, yra medžiagos ar jos struktūros suardymas, suirimas. Jaunieji menininkai tai suvokia ne tik kaip fizinę, bet kaip ir emocinę destrukciją, nukreiptą prieš kitą žmogų arba savidestrukciją- nukreiptą prieš patį save.
Į klausimą „kodėl tęsiamas šis projektas?“ kūrybinė komanda atsako paprastai: praėjusiais metais pristatę pirmąją parodą supratome, kad Prienų krašte yra daug jaunų, kūrybingų žmonių, kurie neturi galimybės ir erdvės realizuoti save ir savo idėjas. Dėl tos priežasties nutarėme meno įvykį organizuoti antrąjį kartą.
Šiais metais paroda bus didesnė, lankytojus stebins unikaliomis instaliacijomis, provokuojančiomis idėjomis, kurios skatins kiekvieną pažvelgti į pasaulį kitu kampu. Kaip pagrindinį parodos skirtumą organizatoriai įvardina padidėjusį kūrybinės komandos narių skaičių. Tai leido jauniesiems kūrėjams meno įvykį vizualiai išauginti nuo 500 kv. m iki 900 kv. m
Meno įvykio „Po grindim 2022″ organizatoriai kviečia ir laukia visų rugpjūčio 11 dieną 20 valandą Prienų Kultūros ir Laisvalaikio centre meno įvykio „Po grindim 2022″ atidaryme.
Paroda bus eksponuojama nuo rugpjūčio 11 dienos iki rugsėjo 11 dienos darbo dienomis nuo 18 iki 20 val. Įėjimas nemokamas.
Norint aplankyti parodą kitu laiku, kreiptis tel. +370 664 19400.
Svarbu paminėti, kad paroda Tarptautinės jaunimo dienos metu bus atidaryta nuo 12 iki 20 val.

Data

Rgp 11 2022
Baigėsi!

Laikas

20:00

Vietinis laikas

  • Laiko juostos: America/New_York
  • Data: Rgp 11 2022
  • Laikai: 13:00

Vieta

Prienų kultūros ir laisvalaikio centro rūsiuose

Privacy Preference Center

Skip to content