Patyriminio judesio ir garso užsiėmimai su Indre Puišyte Šidlauskiene ir Andriumi Stakele


Rugsėjo 20 ir 21 dienomis Prienų kultūros ir laisvalaikio centre – patyriminio judesio ir garso užsiėmimai su Indre Puišyte Šidlauskiene ir Andriumi Stakele.
Rugsėjo 20 d. 17.30 val. – užsiėmimai suaugusiems;
Rugsėjo 21 d. 11.00 val. – senjorams; 16.00 val. – jaunimui.

Kviečiame registruotis į užsiėmimus iki rugsėjo 19 d. Šie užsiėmimai – tai autorių meninės rezidencijos Prienuose dalis.

Nuoroda į registracijos formą: rb.gy/wx0p6

Užsiėmimų metu bus stebima, kaip į tuos pačius potyrius ir dirgiklius reaguoja skirtingo amžiaus žmonės, kokį poveikį tam turi amžius, kt. aspektai, kokią įtaką jie daro kiekvienam užsiėmimo dalyviui individualiai ir grupėje. Dalyviai judesio ir garso užsiėmimuose patirs naujus pojūčius, tyrinės save ir savo kūno galimybes, suvokimus, atras naujus ryšius tarp mąstymo ir kūno veiksmo. Tai nuteiks pozityviam tobulėjimui ir savišvietai.
Indrė Puišytė Šidlauskienė – buvusi šokio teatro „Aura“ šokėja, „Ulna“ trupės įkūrėja, choreografė, šokėja, šokio pedagogė, šokio disciplinos lektorė, edukacinių programų kūrėja ir projektų iniciatorė, visada atvira meno ir kultūros disciplinoms bei jų sintezėms. Jos biografijoje – daugybė tarpdisciplininių projektų, vienijančių įvairių sričių menininkus, įgyvendinamų teatrų scenose ir netradicinėse erdvėse. Savo kūryboje daug dėmesio skiria naujų formų tyrinėjimui, kūno pajautimui ir supratimui, į judesio veiklas įtraukia žmones su skirtingais fiziniais gebėjimais, rengia ir veda edukacines-socialines programas.
Menininkė savo kūryboje apjungia skirtingus meninius žanrus ir formų įvairovę. Pastarųjų metų kūrėjos darbus vienija dėmesys jautrioms socialinėms temoms, gvildenančioms dažnai nepatogius, bet visuomenei aktualius klausimus.

Andrius Stakelė – kompozitorius, šokėjas, buvęs šokio teatro „Aura“ trupės šokėjas, vienas iš „Nuepiko“ šokio teatro įkūrėjų ir šokėjų. Šiuo metu menininkas dirba su įvairiais Lietuvos teatrais ir užsienio atlikėjais tiek kaip šokėjas, tiek ir kaip kompozitorius. Už kūrybines veiklas apdovanotas Kauno teatrų „Fortūnos“ apdovanojimais-diplomais ir „Fortūnos“ statulėlėmis.

Data

Rgs 20 - 21 2023
Baigėsi!

Laikas

17:30 - 18:00

Vietinis laikas

  • Laiko juostos: America/New_York
  • Data: Rgs 20 - 21 2023
  • Laikai: 10:30 - 11:00

Vieta

Prienų kultūros ir laisvalaikio centre

Privacy Preference Center

Skip to content