Šokio menininkės Emos Senkuvienės rezidencija „Posūkiai” Skriaudžiuose

Birželio 15–16 d. nuo 13.00 val. Veiverių kultūros ir laisvalaikio centro Skriaudžių laisvalaikio salėje (Jaunimo g. 11A, Skriaudžiai) – šokio menininkės Emos Senkuvienės rezidencija „Posūkiai”.
Birželio 17 d. 17.00 val. – rezultatų pristatymas.
Rezidencijos metu vyks dirbtuvės, kurių dalyviai susipažins su šiuolaikiniu šokiu, skirtingomis judesio savybėmis, lygiais ir ritmu. Atliks improvizacija paremtas užduotis. Mokysis šokti individualiai ir grupėje, kaip reaguoti į supančią aplinką. Kūrybinių dirbtuvių metu bus kuriamas eskizas, kurio pagrindinė ašis – judėjimas ratu. Čia jis simbolizuoja gyvenimą: kuriame šokame, kuriame, susitinkame ir išsiskiriame. Leidžiamės ir kylame, bet niekada nesustojame. Pasitelkiant kūno kalbą ir buvimą drauge įprastą judėjimo būdą bus siekiama paversti unikalia kiekvieno dalyvio istorija.
—–
Ši rezidencija yra profesionalaus šokio meno sklaidos projekto „PROmetėjas 2022″ dalis. Projektą organizuoja dvylika Kauno regiono kultūros centrų, partneriai: Šiuolaikinio šokio asociacija, Lietuvos šokio informacijos centras. Finansuoja Lietuvos kultūros taryba.
Visa programa: shorturl.at/jIS01 . 

Data

Bir 15 - 17 2022
Baigėsi!

Laikas

13:00 - 18:30

Vietinis laikas

  • Laiko juostos: America/New_York
  • Data: Bir 15 - 17 2022
  • Laikai: 6:00 - 11:30

Vieta

Skriaudžių laisvalaikio salė

Privacy Preference Center

Skip to content