Vizualaus meno parodos „Takumas“ atidarymas

Stakliškių kultūros ir laisvalaikio centre vasario 22 d., ketvirtadienį, 18 val. atidaroma vizualaus meno paroda „Takumas“, kurioje keturi menininkai – Eglė Ganda Bogdanienė, Jonas Staselis, Sviatlana Petuškova ir Andrius Grigalaitis – tyrinėja sudėtingą šių dienų tapatybės ir individualumo kraštovaizdį, remdamiesi filosofo ir sociologo Zygmundo Baumano idėjomis.
Paroda skatina dialogą apie nuolatinį asmenybės ir bendruomenės santykio ieškojimą bei redefinavimą šiuolaikinėje skaitmeninėje ir globalizacijos paveiktoje visuomenėje.
Sąvoka „Takumas“ parodoje naudojama kaip metaforą kelionei per šiuolaikinės egzistencijos ir socialinių ryšių labirintą, atspindintį Baumano „skystos modernybės“ konceptą. Darbai kviečia žiūrovus apmąstyti, kaip nuolatinės permainos ir neapibrėžtumai paveikia mūsų tapatybės suvokimą, santykius su kitais ir mūsų vietą visuomenėje.
Kūrėjai pasitelkdami įvairias medijas – tekstilę, grafiką, fotografiją bei kitas medijas kuria vizualines metaforas, atspindinčias žmogaus būseną šiuolaikinėje visuomenėje.

Paroda veiks iki balandžio 1 d.
Parodą organizuoja: Stakliškių kultūros ir laisvalaikio centras, Lietuvos dailininkų sąjunga.

Data

Vas 22 2024
Baigėsi!

Laikas

18:00

Vietinis laikas

  • Laiko juostos: America/New_York
  • Data: Vas 22 2024
  • Laikai: 11:00

Vieta

Stakliškių kultūros ir laisvalaikio centre

Privacy Preference Center

Skip to content