„Harmony Park“esančiame 41-ajame kelio Kaunas – Alytus kilometre, įsikūrę viešbučiai, SPA centrai, konferencijų salės, kaimo turizmo sodybos, žirgynas, pirtys, baseinai. Parko teritorijoje gera ir tiesiog pasivaikščioti. Tai vieta, kur nuostabiai dera natūrali gamta ir šiuolaikinis komfortas, paprastas poilsis ir išskirtinės pramogos, vieta, kurios kasdienybėje sutelpa nepakartojama gamtos didybė – šimtamečiai miškai, jaunas šeimų ąžuolynas, paukščių giesmės, tyras oras, įkvepianti ramybė.

Adresas: Vazgaikiemis, Balbieriškio sen., Prienų r. sav.
41-asis kelio Kaunas – Alytus kilometras
Tel. +370 650 98012,
Faksas +370 319 60 322
El. p.[email protected]
Interneto svetainė https://www.harmonypark.lt

Poilsio sodyba „Devintam danguj“ įsikūrusi Sarginės kaime, Šilavoto seniūnijoje, Prienų rajone. Sodyba yra 15 km nuo Prienų, 37 km nuo Kauno. Netoli sodybos teka Nemuno intakas Jiesia. Erdvioje, 1 h aptvertoje teritorijoje, suformuota originali sodyba su vieningą stilių išlaikančiais, istoriją menančiais pagonybės akcentais. Aplink sodybą įsikūrusios Jiestrakio, Sarginės, Žarstos, Šilavoto gyvenvietės, Skersabalio, Mikalinės miškai, Varnabūdės pedologinis draustinis, istoriją bylojantys Pažarsčio pilkapynas, Pašlavančio piliakalnis, gamtos paminklas Ingavangio akmuo.

Sodyba įtiks net reikliausiam svečiui: tiek vertinančiam ramybę, tiek aktyvaus poilsio mėgėjui. Mes siūlome ne tik atotrūkį nuo miesto šurmulio, gryną orą, bet ir įvairiausias pramogas tiek vasarą, tiek žiemą:pirtis, lauko baseinas, pavėsinė su židiniu, kalnas, skulptūros,gamta ir kt. Sodyboje vienu metu gali poilsiauti iki 30 žmonių grupė.

Adresas: Sarginės k., Šilavoto seniūnija, Prienų r.
Tel. +370 687 91117
El paštas  [email protected]
Feisbuko paskyra Poilsio Sodyba „Devintam Danguj“

Kaimo turizmo sodyba „Vilaitė“ yra gražiame vienkiemyje Byliškių kaime, Veiverių seniūnijoje. Sodyba įsikūrusi šalia miško ir didelio tvenkinio. „Vilaitė“ – tai puiki vieta švęsti vestuves, gimtadienius, krikštynas, rengti teminius vakarėlius ir kitas šventes. Sodyboje yra erdvi pokylių salė (talpinanti iki 50 žmonių) su kondicionieriumi, šokių aikštelė su šviesos efektais. Ramiam Jūsų poilsiui puikiai įrengti miegamieji kambariai (vienas privatus kambarys, 3 bendri miegamieji ir jauki palėpė). Jeigu Jūsų svečių yra daugiau, nei gali priimti „Vilaitė“, visada galima organizuoti renginius ir mūsų viloje „Pasaka“. Šios dvi sodybos vienu metu gali būti nuomojamos atskirai arba kaip vienas didelis paslaugų kompleksas, patenkinantis kiekvieno kliento pačius poreikius.

Adresas: Byliškių g. 4, Byliškių k., 59258 Prienų r. sav.
Tel. +370 645 42222 (Paulius)
El. paštas  [email protected]
Feisbuko paskyra Sodyba „Vilaitė“
Interneto svetainė http://www.vilaite.lt

GPS koordinatės:
479093, 6073663 (LKS)
54.798776, 23.674858 (WGS)
54° 47′ 55.59″, 23° 40′ 29.49″ (WGS)

Vila „Pasaka“ savo svečiams duris atvėrė 2015 metais, o LKTA suteikė aukštą 4 gandrų kokybės įvertinimą. Vilą supa graži pamiškė, vandens tvenkinys ir nepriekaištingai tvarkinga aplinka. Sodyba yra Byliškių kaime, Veiverių seniūnijoje. Tai kaimo turizmo sodyba, puikiai tinkanti nedidelėms vestuvėms, gimtadieniams švęsti, rengti klasiokų, grupiokų, bendradarbių susitikimams, įmonių seminarams, konferencijoms ar tiesiog maloniam ir turiningam laisvalaikiui. Viloje yra salė, talpinanti iki 30 žmonių, įrengta 10 atskirų miegamųjų kambarių ramiam Jūsų poilsiui. Viloje „Pasaka“ įrengta ir nuostabi SPA zona (didelė 10 vietų sūkurinė vonia, pirtis, lauke kubilas). Jeigu Jūsų svečių yra daugiau, nei gali priimti vila „Pasaka“, visada galima organizuoti renginius ir didesnėje mūsų sodyboje „Vilaitė“. Šios dvi sodybos vienu metu gali būti nuomojamos atskirai arba kaip vienas didelis paslaugų kompleksas, patenkinantis kiekvieno kliento poreikius.

Adresas: Byliškių g. 4A, Byliškių k., 59285 Prienų r. sav.
Mob. tel.  +370 645 42222 (Paulius)
El. paštas  [email protected]
Feisbuko paskyra Vila Pasaka – kaimo turizmo sodyba
Interneto svetainė http://www.vilapasaka.lt

GPS koordinatės:
479220, 6073550 (LKS)
54.797761, 23.676838 (WGS)
54° 47′ 51.94″, 23° 40′ 36.62″ (WGS)

Kaimo turizmo sodyba „Šaltupis“ įsikūrusi Šaltupio kaime, Pakuonio seniūnijoje. Už 23 kilometrų nuo Kauno centro esančioje sodyboje „Šaltupis“ savo šventei tinkamą erdvę ras įvairiausių skirtingų lūkesčių turintys svečiai – daugiau nei prieš 10 metų įsikūrusią sodybą pamėgo jaunavedžiai, jubiliatai, menininkai, studentai, renginių bei stovyklų organizatoriai, turiningai gamtos apsuptyje laisvalaikį mėgstantys leisti stovyklautojai ar tiesiog nakvynės ieškantys turistai.

Dviejų hektarų teritorijoje svečiams atviros 5-ių skirtingo stiliaus pastatų durys – atsižvelgdami į šventės ar renginio pobūdį ir svečių skaičių, rekomenduosime Didžiąją ar mažesnę Baltąją sales, pirčių gurmanams – pastatą su garine rusiška pirtimi ir karštu kubilu bei maudynėmis eketėje, o kitame pastate kviečiame mėgautis dviem pirtimis – rusiška garine bei turkiška. Šiltuoju sezonu durys atviros į kempingo teritorijoje esantį Svirną. Ilgametę patirtį sukaupusiosios virėjos Jūsų šventės stalui pasiūlys meniu su daugiau nei 100 įvairių patiekalų ir užkandžių.

Originalia augmenija apželdintoje sodyboje nenuobodžiaus ne tik suaugusieji: čia įrengtos mini krepšinio, futbolo ir tinklinio aukštelės, biliardo ir teniso stalai, sūpynės, smėlio dėžės, batutas, pastatomas baseinas, kubilai maudynėms, mini zoologijos sodas, fotografijos technikos muziejus.

Sodyba labiausiai pritaikyta pokyliams, tačiau čia laukiami ir norintys pailsėti. Vienkiemį supa plačios pievos ir tik tolumoje matyti kaimynai. Aktyvų poilsį mėgstantiems svečiams vieno hektaro teritorijoje įrengtos mini krepšinio, futbolo ir tinklinio aikštelės. Už penkių kilometrų, Išlaužo kaime, yra tvenkinių, kur galima mokama žvejyba. Originaliomis tvoromis aptvertoje sodyboje nenuobodžiaus ir vaikai – jų laukia smėlio dėžės, sūpynės bei daug erdvės vaikiškiems žaidimams. Trijuose pastatuose įrengtos pokylių salės, miegamosios vietos, pirtis ir kubilas maudynėms.

Virtualus turas

Adresas: Šaltupio k., Pakuonio sen., Prienų r. sav.
Tel.: +370 698 31634; +370 610 38129 (Raimondas)
El. paštas [email protected]
Feisbuko paskyra Šaltupis – kaimo turizmo sodyba
Interneto svetainė http://www.saltupis.lt

GPS koordinatės: N54°43’37.1 S23°57’19.6

Daukšiagirės dvaras – 1887 m. statytas ir pilnai rekonstruotas dvaras. Klasika, elegancija, romantika ir šimtametė istorija – visa tai rasite vos 20 km už Kauno, šalia Pakuonio.Dvare bus pasirūpinta ir švenčių dalyvių nakvyne: siūlome dviviečius kambarius su privačiais erdviais vonios kambariais, o taip pat šeimoms – keturviečius, penkiaviečius kambarius. Patogią nakvynę dvaro rūmuose paruošime 37–40 svečių. Dvare rūmuose esančios 100 kv. m. ploto pokylių salės puošyba alsuoja to laiko prabanga: medžio masyvo balti stalai ir kėdės, puošti dvaro simboliu – keturlapiu dobilu; paauksuotos antikvarinės žvakidės; masyvios užuolaidos prie arkos formos langų; krištoliniai sietynai; aukštos lubos, puoštos išlikusiais autentiškais ornamentais.

Rasos sodyba – kaimo turizmo sodyba apie 2 km iki Prienų. Sodyba puikiai tinka poilsiui, žvejybai, banketams, vaikų ir suaugusiųjų stovykloms, įmonių ir organizacijų sąskrydžiams.

Jūsų poilsiui ir pramogoms:

  • Namas su sale ir miegamaisiais;
  • Nameliai;
  • Pirtis;
  • Didelė teritorija;
  • Scena;
  • Didelė pavėsinė (galima rengti pokylius, mokymus, pasisidėjimus).

Adresas: Kauno pl. 34, Mačiūnų k., Prienų r. sav.
Tel. 8 615 79445
Feisbuko paskyra Rasos sodyba
Interneto svetainė www.rasossodyba.prieezero.lt

DARGUVA, L. Dargužienės įmonė, esanti Balbieriškio miestelyje, Prienų rajone. Ruošiame gedulingus pietus, vakarėlius, gimtadienius, vestuves, klasės susitikimus, krikštynas ar kitas Jums ar Jūsų artimiesiems svarbias šventes. Jauki pokylių salė talpinanti iki 60 žmonių. Jūsų patogumui pasiūlysime nakvynę iki 55 žmonių (13 miegamųjų kambarių). Uždaras privatus kiemas, didelė terasa. Šviežias, kokybiškas maistas.

Adresas: Kovo 8-osios g. 6, Balbieriškis, Prienų r. sav.
Tel. +370 682 60613
El. p. [email protected]
Feisbuko paskyra Kavinė Darguva

Svečių namai „Loreta” įsikūrę Balbieriškio miestelyje, Prienų rajone. Mielai kviečiame apsilankyti svečių namuose. Sukursime jaukią ir šiltą šventę Jums ir Jūsų draugams. Paslaugos: vestuvės, gimtadieniai, krikštynos, maistas į namus, kubilo nuoma, gedulingi pietūs, apgyvendinimo paslaugos.

Adresas: S. Neries g. 24, Balbieriškis, Prienų r. sav.
Tel. +370 698 49711
Feisbuko paskyra Svečių namai „Loreta“

Uosos sodyba, esanti Uosos kaime, Balbieriškio seniūnijoje. Sodyba įsikūrusi miškų apsuptyje, Nemuno kilpų regioniniame parke, Prienų raj. Uosos km. Tai 35 km. nuo Kauno, 40 km. nuo Marijampolės ir 15 km. iki Alytaus prie Kaunas-Alytus plento. Puikus susisiekimas. Didelė aptverta ir sutvarkyta teritorija. Jūsų laukia: pokylių salė (iki 50 žmonių), pirtis, kubilas, tvenkinys, didelė pavėsinė su židiniu, žaidimų aikštelė, tinklinio aikštelė, miegamieji kambariai, didelė teritorija ir graži aplinka.

Adresas: Slėnio g. 27, Uosos k., Balbieriškio sen., Prienų r. sav.
Tel. +370 687 91730   
El. paštas [email protected]
Feisbuko paskyra Uosos sodyba
Interneto svetainė https://uosossodyba.lt/

Kaimo turizmo sodyba „Guosta“,  esanti ant Guostaus ežero kranto, Stakliškių seniūnijoje. Sodyboje jau daugiau nei 15 metų organizuojami grandioziniai ir originaliūs firmų vakarėliai. Jūsų paslaugoms – įvairiausi žaidimai ir pramogos. 7 ha teritorijoje ant Guostaus ežero kranto, miško apsuptyje jūs galėsite pajusti, kas yra erdvė ir laisvė.

Sodybos klientai jau atšventė čia firmų vakarėlius, partijų susibūrimus, vestuves, gimtadienius ar tiesiog praleido smagų savaitgalį. Poilsio namai yra įsikūrę tarp Vilniaus, Alytaus ir Kauno, netoli automagistralės Vilnius–Marijampolė.

Jūsų paslaugoms ir malonumui yra kambariai su patogumais ar atskiri nameliai, kaimiška-lietuviška pirtis, du kubilai, konferencijų ir pobūvių salė, šokių aikštelė, pavėsinė, vandens dviračiai, valtys.

Be nakvynės vienu metu, gali apsistoti iki 3000 žmonių. Nameliuose su patogumais galima apgyvendinti 250 poilsiautojų. Likusieji gali apsigyventi palapinėse – uždaroje saugomoje teritorijoje.

Estradoje ir šalia esančioje 400 vietų pavėsinėje galima organizuoti diskotekas, koncertus ar kitaip linksmai praleisti laiką.

Adresas: Guostaus g. 20, Stakliškės, LT-59368 Prienų r.
Tel. +370 685 33388;
El. paštas  [email protected]
Feisbuko paskyra Guosta

GPS koordinatės:
N54.60626°
E24.36589°

Paverknės sodyba įsikūrusi ant Verknės upės kranto,  Pikelionių kaime, Stakliškių seniūnijoje. Sodyba įsikūrusi ant Verknės upės kranto, 1 km atstumu nuo pagrindinio  Kauno–Prienų–Vilniaus kelio, atokiau nuo kaimo gyvenvietės. Labai patogus susisiekimas su  Kaunu (55 km) ir Vilniumi (76 km).

Sodyba užima apie 2 ha teritoriją. Yra senovinis namas su židiniu (tinkantis vaišėms, pokyliams), atskiras vasarnamis su virtuvės įranga, pirtis su priepirčiu (pritaikytu pokyliams) ir židiniu bei miegamuoju antrame aukšte, atskiras namelis su virtuve, tualetu, dušu. Taip pat įrengta lauko pavėsinė (20–25 žmonėms) su židiniu. Sodyboje galima žvejoti tvenkinyje ar upėje, plaukioti baidarėmis, žaisti krepšinį, tinklinį ar futbolą. Parengtas puikus maršrutas plaukti baidarėmis Verknės upe: pradėję kelionę nuo Vyšniūnų kaimo tilto, atplauksite iki sodybos, išsimaudysite pirtyje, pailsėsite ir kitą dieną baigsite žygį Birštone (reikės šiek tiek plaukti Nemunu prieš srovę).

Nuomojamos baidarės, dviračiai. Vaizdingos apylinkės, gražus kelias į Stakliškes važiuojantiems dviračiais paliks neišdildomus įspūdžius, suteiks jėgų ir polėkių naujiems darbams. Svečius priimame visus metus.

Adresas: Turistų g. 4, Pikelionių k. Stakliškių sen., Prienų raj. LT-59374
Tel. +370 698 40704
El. p. [email protected]
Feisbuko paskyra Paverknės sodyba
Interneto svetainė http://www.baidariunuomaverkne.lt

GPS koordinatės:
54.576818N (54⁰34’37”N)
24.230595E (24⁰13’50”E)

J. Žigo kaimo turizmo sodyba „Pas Žigą“ įsikūrusi ant Verknės upės kranto, Pikelionių kaime, Stakliškių seniūnijoje. Paslaugos: pirtis, maudyklės, žvejyba, baidarių nuoma, pobūvių rengimas, apgyvendinimas nameliuose.

Virtualus turas

Adresas: Verknės g. 29, Pikelionių k., Stakliškių sen., Prienų r.
Tel.: 8 610 04169, 8 682 63446
El. p. [email protected]
Feisbuko paskyra Žigo sodyba
Interneto svetainė www.zigo.lt

Gintaro Labanausko sodyba ant Veršiuko ežero kranto, Radomislio kaime, Stakliškių sen. Paslaugos: turistinė stovykla, palapinės, kempingas, 2 kambariai, 8 vietos. Žvejyba, vandens dviračiai, valtys, futbolo ir krepšinio sporto aikštelės.

Adresas: Radomislio k., Stakliškių sen., Prienų r. sav.
Tel. +370 616 19 307

Dvaro bravoro menė. Daukšiagirės dvaro sodyba įsikūrusi vaizdingose Prienų rajono Kuonės upės apylinkėse, buvusio Daukšiagirės dvaro spirito gamybos patalpose. Tarp Kauno ir Prienų apsupta visžalių augalų tvora, randasi kairiojo Nemuno kranto viršutinėje terasoje, kurią iš šiaurės ir pietų riboja Kuonės ir Šaltupio upelių slėniai. Vykstant į sodybą, iš Pakuonio miestelio pro bažnyčią, pastatytą 1744–1794m, veda kelias apsodintas liepomis. Pietinėje šio kelio dalyje yra reprezantacinė dvaro dalis su tvenkiniais ir rūmais, bei pagalbiniais gyvenamaisiais statiniais. Sodyboje veikiančios 3 salės su apgyvendinimu ir maistu, ištisus metus.

Vestuvių, šeimos ir kitų švenčių organizavimas, jaukios ir erdvios pokylių ir šokių menės nuo 20 iki 100 žmonių. Erdvi ir tinkanti fotosesijoms aplinka su supynėmis, tarzanija, tinkliniu, krepšiniu ir futbolu.

Adresas: Dvaro g.10 Daukšiagirės k., Pakuonio sen., Prienų r.
El.paštas: [email protected]
Tel. +370 699 95675
Feisbuko paskyra Dvaro bravoro menė
Interneto svetainė https://www.dvarobravoromene.lt/

Kaimo turizmo sodyba „Alšia“ įsikūrusi Pakrovų k., Stakliškių sen. Dviejų upių – Alšios ir Verknės – santakoje, netoli pagrindinio kelio Prienai–Vilnius esanti sodyba kviečia svečius ramiam poilsiui. Rąstiniame name Jums siūloma pokylių salė, pirtis, miegamieji. Aplink daug erdvės pasivaikščiojimams, sportui, žvejybai.

Adresas: Pakrovų k., Stakliškių sen., LT-59374 Prienų r.
Tel.: +370 604 13599+370 682 12698
El. paštas  [email protected]

GPS koordinatės: 54.573284, 24.270034

Sodyba „Gandrė“, esanti Užuguosčio k., Stakliškių sen., įsikūrusi pusiaukelėje tarp Vilniaus ir Kauno, ant vaizdingo Guostos ežero kranto. Tai ramus,ir jaukus gamtos kampelis su vaizdingomis ežero pakrantėmis. Čia Jūs, Jūsų šeima ir draugai puikiai pailsėsite, atgausite jėgas. Erdvioje, trijų hektarų ploto, sodybos teritorijoje yra įrengti du nauji rąstų nameliai. Ant ežero kranto Jūsų laukia rusiškos pirties ir saunos malonumai. Teritorijos išplanavimas, pastatų išdėstymas, sodybos apsauga ir teikiamos kokybiškos paslaugos Jums užtikrins ramų, privatų ir saugų poilsį. Vienu metu čia gali ilsėtis 13–16 žmonių. Mėgstantys aktyvų poilsį galės šioje sodyboje pažvejoti, paplaukioti valtimis ir vandens dviračiais, pažaisti krepšinį,tinklinį, badmintoną, stalo tenisą ar biliardą.

Adresas:Užuguosčio k., Stakliškių sen., Prienų r. sav.
Tel.: +370 652 36164+370 37 348225
El. p. [email protected]
Feisbuko paskyra Kaimo turizmo sodyba „Gandrė“
Interneto svetainė http://www.gandre.lt/ 

Užukalnio sodyba, esanti Užukalnio kaime, Stakliškių seniūnijoje, 300 m  iki Guostaus  ir 700 m iki Gelužio ežerų. Sodyboje gali apsigyventi apie 40 žmonių, kurių laukia įvairiausios pramogos: pirtis, kubilas, yra įrengtos krepšinio, tinklinio aikštelės, galima žvejoti, plaukioti baidarėmis, burlentėmis, skraidyti parasparniais.

Adresas: Užukalnio k., Stakliškių sen., Prienų r.
Tel. +370 686 25512
El. paštas: [email protected] 
Feisbuko paskyra Užukalnis.lt 
Interneto svetainė http://www.uzukalnis.lt/

GPS koordinatės: N54.600000 E24.390000

Kaimo turizmo sodyba „Bagrėnžaris“, esanti Bagrėno kaime, Prienų sen., vienkiemyje, ant tvenkinio kranto, gražioje, ramioje vietoje, tik 29 km nuo Kauno, 5 km iki Prienų, 5 km iki Pociūnų aerodromo. Sodyba skirta tiek ramiam poilsiui, tiek švęsti įvairias šventes. Lankytojai turi galimybę išsimaudyti tvenkinyje, į kurį priteka šaltinio vandens, iš saunos įšokti į baseiną, atsipalaiduoti karštame kubile, pažvejoti, pasisupti supynėse, aplankyti Lietuvos septynių partizanų žuvimo vietą. Aktyvaus poilsio mėgėjai galės išmėginti savo jėgas tinklinio aikštelėje, žaisdami stalo tenisą ar biliardą.

Sodybos svečių namelis talpina 20-30 žmonių. Sodyboje svečiai gyvena savarankiškai, atskirai nuo šeimininkų.
Norintys pailsėti ar švęsti įvairias šventes su draugais ir šeima, atvykite į sodybą Bagrėnžaris!

Adresas: Jurginų g. 35, Bagrėno k., Prienų sen., Prienų r.
Tel.: +370 640 41416 (Antanas), +370 687 48487
El. paštas: [email protected]
Feisbuko paskyra Kaimo turizmo sodyba Bagrėnžaris
Interneto svetainė http://sodyba-bagrenzaris.mozello.lt/

GPS koordinatės:
 54.665148° 24.013579°