Spalio 6 d. Prienų r. savivaldybės meras A. Vaicekauskas, administracijos direktoriaus pavaduotoja R. Zablackienė ir Švietimo skyriaus vedėjas R. Zailskas dalyvavo Jiezno gimnazijos naujos ikimokyklinio ugdymo grupės atidarymo renginyje. Vadovai pasveikino bendruomenę su įkurtuvėmis ir įteikė piniginę dovaną. Meras A. Vaicekauskas pasidžiaugė, kad Savivaldybės lėšomis įrengta trečia ikimokyklinio ugdymo grupė pagerins ikimokyklinio ugdymo sąlygas Jiezne. Pasak R. Zablackienės, šio įvykio mažųjų jiezniškių tėveliai labai laukė ir, nors darbai šiek tiek užsitęsė, rezultatas tikrai džiugina. Grupės atidarymo proga sveikinimo žodžius tarė ir Jiezno seniūnijos seniūnas A. Bartusevičius, gimnazijos direktorė N. Zujienė, laikinoji Jiezno meno mokyklos vadovė A. Pūraitė-Jankauskė. Muzikinę programėlę dovanojo Jiezno gimnazijos atlikėjas ir mažieji „boružiukai“. Jiezno gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriuje ugdomi 48 vaikučiai, trečiąją grupę lankys 16 mažųjų jiezniškių.Prienų r. savivaldybės informacija
| |
|
| |
|
Naujiena paskelbta: 2017-10-09
