Prienų rajono savivaldybės administracijos Statybos ir ekonominės plėtros skyriaus vyriausioji specialistė Linutė Mikušauskienė, tel. (8 319) 61121, el. p. [email protected]

2020 m. Valstybės biudžete savivaldybėms buvo patvirtinta 10 mln. Eur verslo plėtros sąlygoms gerinti, siekiant paremti savivaldybes, kurios turi daugiausia problemų dėl vietos verslo skatinimo. Prienų rajono savivaldybei buvo skirta 96 tūkst. Eur. Šių lėšų panaudojimo tikslas – geresnės sąlygos plėtoti verslą. Visos minėtos lėšos buvo skirtos šiuo metu savivaldybėje įgyvendinamam infrastruktūriniam projektui „Kompleksinis Prienų miesto viešųjų erdvių sutvarkymas, pritaikant jas bendruomenės ir verslo poreikiams“.

Projektui įgyvendinti skirta daugiau nei 2,3 mln. eurų, iš kurių daugiau nei 1,9 mln. eurų – Europos Sąjungos fondų lėšos, 422.9 t. eurų – Savivaldybės dalis. Projektas pradėtas įgyvendinti 2018 m., jo pabaigos terminas – 2020.

Projekto metu sutvarkytos dvi Prienų miesto teritorijoje esančios viešosios erdvės, pagerinta gyvenimo ir aplinkos kokybė Prienų mieste, pagerėjo gyventojų užimtumas sutvarkytose viešosiose laisvalaikio ir poilsio erdvėse. Sukurta palankia verslui infrastruktūra jau pasinaudojo vienas verslininkas, kuris erdvėse įkūrė lauko prekybą ir teikia maitinimo paslaugas.

Įvairiose viešųjų erdvių vietose – prie tvenkinio, Nemuno pakrantėje, parke – yra galimybės teikti ir daugiau paslaugų – maitinimo (karštų užkandžių, karštų desertų), dviračių, paspirtukų nuomos, siūlyti aktyvias ir originalias pramogas ant vandens, pavyzdžiui, vandens burbulų ir pan.

Kviečiame iniciatyvius gyventojus ir verslo atstovus siūlyti savo paslaugas. Kreiptis dėl verslo įkūrimo ir kitais su verslu susijusiais klausimais galima šiais kontaktais: Prienų rajono savivaldybės administracijos Statybos ir ekonominės plėtros skyriaus vyriausioji specialistė Linutė Mikušauskienė, tel. (8 319) 61121, el. p. [email protected]

Daugiau informacijos apie paramą verslui ir paraiškos forma – paraiškos forma