Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas padėkojo ilgametei SB „Vandenis“ pirmininkei Inai Aukštakalnienei už atsakingą ilgametį visuomeninį darbą SB „Vandenis“ bendruomenės labui, geranoriškumą ir neblėstantį optimizmą, palinkėjo sveikatos, energijos, prasmingų dienų ir gražių bei jaukių ateinančių švenčių.Prienų r. savivaldybės informacija