Birželio 1 d. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre vyko verslo klubų BNI  Žalgiris ir BNI Sūduva jungtinis renginys, į kurį susirinko daugiau kaip pusantro šimto verslininkų iš Kauno ir Marijampolės regionų. Kaunas ir Marijampolė – centrai, kuriuose įsikūrę verslo klubai, vienijantys šių regionų verslo atstovus.

BNI yra pasaulinė organizacija, gyvuojanti jau daugiau nei 37 metus, jungianti virš 70 šalių ir daugiau kaip 10000 skyrių. Lietuvoje  ši verslo organizacija gyvuoja daugiau nei 8 metus ir jungia 29 skyrius. Įvairiausi skyriai yra daugelyje miestų, į organizaciją jungiasi tiek smulkūs verslai, tiek didelės kompanijos – visi randa vietos augti ir bendradarbiauti bei padėti vieni kitiems. Pasak klubo narių, dalyvavimas tokioje organizacijoje atveria puikias galimybes kiekvienam pozityviai nusiteikusiam ir siekiančiam tobulėti verslo atstovui.

Susitikimas Prienuose – vienas iš BNI verslo ilgalaikės partnerystės susitikimų, kuriame buvo dalinamasi gerosiomis patirtimis, mezgamos naujos pažintys, ieškoma naujų verslo partnerių bei naujų galimybių vystyti verslus.

Renginyje dalyvavo ir Prienų rajono savivaldybės vadovai – meras A. Vaicekauskas, mero pavaduotoja L. Jakinevičienė,  administracijos direktorė J. Zailskienė, mero patarėja A. Dargužienė.

Tardamas žodį meras pakvietė verslininkus investuoti Prienuose – nuolat augančiame, gražėjančiame mieste, kuriame geros perspektyvos vystyti verslą. Tą patvirtino ir trumpas pristatomasis filmas apie Prienus, nors jame buvo parodyta tik dalis Prienų panoramos, infrastruktūros ir galimybių. Pasak Administracijos direktorės, susidomėti patrauklia verslui vieta skatina ir puiki šiuolaikinė sporto bazė, ir Nemunas su prasidėjusia pramogine laivyba, ir gera strateginė vieta. „Prienai – ateities miestas!“, – direktorės žodžius ir patvirtinimą, kad miestui viešbučio tikrai reikia, palydėjo audringi plojimai.

Prienų r. savivaldybės informacija