Birželio 7 d. Suvalkuose (Lenkija) įvyko projekto INTERREG Lietuva–Lenkija LT-PL-4R-312 „Pacų giminės paveldas kaip bendros turizmo plėtros abipus sienų pagrindas“ projekto partnerių darbinis sutikimas.

Su Suvalkų rajono ir Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centro (TVIC) komandomis susitiko Prienų r. savivaldybės administracijos direktorė,  projekto vadovė Jūratė Zailskienė, Investicijų skyriaus vyr. specialistė Aida Deltuvienė ir Kultūros ir turizmo skyriaus vyr. specialistė Edita Jakimavičiūtė. Susitikimo metu buvo aptarti likę projekto darbai – turistinio maršruto LDK didikų Pacų keliu žemėlapio bei leidinio parengimas, interaktyvaus stendo, turistinių rodyklių, stendų įrengimas, baigiamoji konferencija ir kiti.

„Truputį nerimo sukėlė partnerių iš Lenkijos susirūpinimas dėl sudėtingų audito procedūrų jų šalyje, bet tikimės, kad projektą pavyks sėkmingai įgyvendinti iki 2022 metų gruodžio pabaigos. Norime taip pat pasidžiaugti, kad įgyvendinant šį turizmą skatinantį projektą jau pagaminti suvenyrai, įrengti žiūronai prie LDK Kęstučio paminklo Prienuose, 3D stendas Revuonos parke, Pacų lelijos ant grindinio, Pacų krėslai ir batai bei skulptūra su Pacų giminės simboliu lelija Jiezne“, – pažymėjo projekto vadovė J. Zailskienė.

Prienų r. savivaldybės informacija