Vasara įsibėgėjo, o kartu su ja atsirado daugiau judėjimo parkuose, sporto ir žaidimų aikštelėse. Ir daugiau triukšmo. Beržyno parke vasarą įprasta matyti nuolat užimtas krepšinio, teniso, tinklinio sporto aikšteles. Jaunimas dažnai sportuoja klausydamasis muzikos, o muzikos ar bumbsinčio krepšinio kamuolio garsai  skamba ir po 22 val. Informuojame, kad aikštele naudotis galima nuo 8.00 iki 22.00 val. Po nurodyto laiko triukšmauti draudžiama ne tik Beržyno ir Revuonos parkuose, bet ir kitose viešosiose vietose.

Viešosios erdvės atspindi mūsų elgesio kultūrą ir požiūrį į vietą, kurioje aktyviai leidžiame laiką bei ilsimės. Jeigu norime gyventi gražiai, patogiai, turime laikytis tvarkos ir saugoti sukurtą grožį: neteršti aplinkos, negadinti inventoriaus, nemėtyti šiukšlių, netriukšmauti vėlyvuoju metu. Taip pat primename, kad tvenkinys Beržyno parke yra skirtas tik maudymuisi, todėl draudžiama žvejoti ir veisti žuvis, šerti antis.

Savivaldybės administracijoje dirba viešosios tvarkos specialistai, kurie tiria skundus ar gautą informaciją dėl administracinių nusižengimų, turi teisę surašyti administracinių nusižengimų protokolus. Specialistai dirba dar neseniai, o jau sulaukta nemažai pranešimų dėl netinkamo gyvūnų laikymo, viešosiose vietose nesurenkamų augintinių ekskrementų, elgesio viešosiose erdvėse, šiukšlių išmetimo ne vietoje ir kt. Pranešimai tikrinami: peržiūrimi vaizdo stebėjimo kamerų įrašai, bendraujama su pranešėjais, policijos pareigūnais.

Būkime sąmoningi ir atsakingi.

Prienų r. savivaldybės informacija