Važiuojant Prienų Kęstučio gatve akį patraukia stilingas 5 aukštų daugiabutis šalia Nemuno. Tai nekilnojamojo turto vystytojų „Windowsa“ įmonių grupės įgyvendinamas modernus projektas „Nemuno parkas“.

Praėjusią savaitę įvyko projekto pirmojo etapo darbų užbaigimo pristatymas ir įrengto daugiabučio namo atidarymo renginys, į kurį buvo pakviestas Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, taip pat miesto įstaigų vadovai, naujieji namo gyventojai.

„Jeigu prieš penketą metų būtų kažkas pateikęs pastato vizualizaciją, būčiau ja netikėjęs. Šis projektas vienas iš tų, apie kuriuos svajojau, ir kuris papuošė Prienus. Tai vienas iš pavyzdžių, kada per trumpą laiką padaryta viskas, kas sumanyta, ir dar daugiau“, – sakė meras, dėkodamas vystytojams už patikėjimą mūsų krašto galimybėmis ir perspektyva ir linkėdamas sėkmės įgyvendinant kitus ambicingus užmojus. Naujiesiems gyventojams ir tiems, kurie dar tik įsigis naujus būstus šiame bei kituose rengiamuose daugiabučiuose,  A. Vaicekauskas linkėjo jaukiai įsikurti Prienų mieste. Mieste, kuriame sukurta ir toliau vystoma gyventojams patogi infrastruktūra, arti ugdymo, kultūros, sporto, sveikatos priežiūros ir kitos įstaigos. Apie miesto privalumus kalbėjo bei pirmais teigiamais įspūdžiais džiaugėsi ir daugiabučio naujakuriai.

Daugiabučio atidarymo metu nekilnojamojo turto vystytojai padėkojo savivaldybei už verslo idėjų palaikymą ir investicijas į aplinkos gerinimą, taip pat pristatė projektą – nuo idėjos iki dabartinio etapo, aprodė šiuolaikiškai įrengtus butus.

Gražus ir pagirtinas vystytojų bei architektų sprendimas – išsaugoti pastato dvasią, palikti tam tikras detales, atspindinčias to laikmečio dvasią. Palikti nepakeisti, tik dalinai restauruoti koridorių laiptai, šviestuvai, sienas puošia senojo ir naujojo pastato išorės ir vidaus nuotraukos, buvusios specialiosios mokyklos auklėtinių laiškai, kurie buvo rasti užkasti mokyklos teritorijoje.

Iš viso daugiau nei 2 ha teritorijoje numatoma pastatyti daugiabutį, kotedžų kompleksą bei verslo centrą su SPA ir grožio paslaugomis. Investuodami Prienuose projekto autoriai, kaip sakė, tikisi atgaivinti kurortinį miesto potencialą bei suteikti daugiau privalumų gyventojams ir miesto svečiams.

Prienų r. savivaldybės informacija