Gruodžio 17-osios vakarą Prienų Laisvės aikštėje netrūko nei kalėdinės dvasios, nei šypsenų, o ypač norų išsipildymo – visų bendru troškimu suspindo, sutvisko beveik 12 m aukščio miesto žaliaskarė, kurią tradiciškai miestui padovanojo gyventojai. Šventinio laukimo pradžią paskelbė Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, palinkėjęs visiems gražių artėjančių švenčių, sveikatos, sėkmės, laimės ir taikaus dangaus. Eglę padovanojusiai prieniečių šeimai, Reginai ir Alfonsui Pilveliams, įteikė padėką ir dovaną.

Prieniečius bei miesto svečius pasitiko po miestą elektromobiliu važinėjantis Kalėdų senelis, šventine nuotaika spinduliuojantys ir kartu nusifotografuoti kviečiantys animatoriai – Tigriukas su Baltąja meškute. Užsukti kvietė kalėdinė mugė, karuselė bei kitos pramogos. Adventinę atmosferą kūrė dalijimosi džiaugsmas – paramos iniciatyva „Dovanoti gera“. Aktyvūs, kūrybingi ir kitais besirūpinantys jaunieji maltiečiai pasirūpins, kad šventės lankytojų atneštos dovanos kuo greičiau nukeliautų į vienišų senolių namus.

Įžiebimo ceremonijos metu susirinkusiuosius džiugino ir vietiniai talentai, ir kviestiniai svečiai. Šiltas akimirkas dovanojo Prienų meninio lavinimo studija „Ramunėlė“, Prienų meno mokyklos vokaliniai ansambliai „Sunshine“ ir „Sunshine junior“, dainininkai Violeta ir Vilius Tarasovai bei Prienų kultūros ir laisvalaikio centro vokalinė grupė „Aksomas“.

Kalėdų eglės jau įžiebtos ne tik Prienuose, bet ir Veiveriuose bei Stakliškėse. Gruodžio 19 d. eglių įžiebimo šventės laukia Naujojoje Ūtoje ir Pakuonyje, o gruodžio 20-ąją – Jiezne ir  Balbieriškyje.

Prienų KLC ir Prienų r. savivaldybės informacija

Nuotraukos Dariaus Merkšaičio