Metams baigiantis visame rajone vyksta daug įvairių renginių – įžiebiamos eglutės, rengiami padėkos vakarai, bendruomeninės šventės. Tradiciškai, artėjant šventėms, Prienų r. savavaldybės vadovai pakvietė rajono neįgaliųjų organizacijų bei skyrių pirmininkus į susitikimą, kurio metu padėkota už partnerystę, bendradarbiavimą, nuoširdų darbą teikiant paslaugas neįgaliems rajono žmonėms.
Savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas džiaugėsi neįgaliųjų bendruomenių veikla ir pakvietė toliau bendradarbiauti, stengtis suteikti pagalbą kiekvienam žmogui, kuriam jos reikia, linkėjo sveikatos, naujų sumanymų ir sėkmės juos įgyvendinant.
Administracijos direktorė Jūratė Zailskienė taip pat pasidžiaugė neįgaliųjų organizacijų iniciatyvomis, bendruomenių puoselėjamomis tradicijomis. Direktorė padėkojo pirmininkams už aktyvią veiklą, organizuojamas gražias bendruomeniškas šventes, aklųjų ir silpnaregių bendruomenei – už puošiamas savivaldybės administracijos pastato erdves. Kviesdama toliau dalintis rūpesčiais ir džiaugsmais, direktorė palinkėjo, kad kiti metai taptų organizacijų bendradarbiavimo proveržiu.
Už vienijančią veiklą, šiluma spinduliuojančius sambūrius neįgaliųjų organizacijų ir skyrių pirmininkams taip pat dėkojo, prasmingų veiklų kasdienybėje ir gražių ateinančių švenčių visiems linkėjo mero pavaduotoja Loreta Jakinevičienė ir administracijos direktoriaus pavaduotojas Algis Marcinkevičius.
Prie visų sveikinimų prisijungė ir Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėja Sandra Mekionienė. Vedėja pasidžiaugė nevyriausybinių neįgaliųjų organizacijų dalyvavimu socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems projektų veiklose ir tuo, kad visos organizacijos teikė prašymus ir gavo teisę teikti socialinės reabilitacijos paslaugas neįgaliems asmenims ir 2023-iaisiais metais, palinkėjo darnaus bendradarbiavimo ir ateityje, kad visos paslaugos būtų kokybiškos ir pasiekiamos kiekvienam neįgaliajam.
Neįgaliųjų organizacijų pirmininkai pasidalino savo darbo kasdienybe, rūpesčiais ir džiaugsmais, padėkojo Savivaldybei už jaučiamą palaikymą, paramą, gerinamas sąlygas. Paminėtina, jog pastaraisiais metais puikios sąlygos suteiktos Jiezno žmonių su negalia sąjungai.
Atsisveikindami susitikimo dalyviai vieni kitiems palinkėjo sveikatos, sėkmės, susitelkimo, daug prasmingos veiklos bei džiugios artėjančių švenčių nuotaikos.

Prienų r. savivaldybės informacija