Sausio 27–29 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyks jubiliejinė – 10-oji – tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda ADVENTUR 2023. Šiais metais lankytojų laukia daug naujų atrakcijų ir aktualių temų.
Parodoje tradiciškaI dalyvaus ir Prienų rajono savivaldybė. Šiais metais Prienų krašto pristatymas organizuojamas kartu su viešąja įstaiga „Prienai“ (Prienų turizmo ir verslo informacijos centru) ir „Harmony Park“.

Prienų rajono stendą puoš pavadinimas „Pažink Prienų kraštą“. Kviesime pažinti Prienų kraštą pristatydami istorinius ir kultūrinius turistinius maršrutus, pažintinius objektus, edukacines programas, taip pat siūlydami pakeliauti po Prienų miestą bei jo apylinkes pėsčiomis ir dviračiais.
„Pasirengimas parodai vyksta bendromis Savivaldybės ir Prienų turizmo ir verslo informacijos centro pajėgomis. Malonu, kad šiais metais prisijungė ir „Harmony Park“. Parodoje daug dėmesio skirsime Jieznui ir didikų Pacų palikimui Prienų krašte, kviesime pakeliauti ir pamatyti, kur veda Pacų giminės ir kitų didikų keliai, pristatysime sveikatinimo ir kultūrinius maršrutus po Prienų apylinkes, net 14 km maršrutą pėsčiomis arba dviračiu, sujungiantį Prienus su „Harmony Park“, taip pat maršrutą „Justino Marcinkevičiaus keliu“, pakviesime dalyvauti popieriaus gamybos edukacijoje. Mūsų jau tradicija tapęs dalyvavimas tarptautinėje parodoje – galimybė paskatinti vietinio turizmo mėgėjus domėtis mūsų kraštu, pristatyti naujus laisvalaikio praleidimo būdus, maršrutus ir puiki proga bendradarbiauti su vietos verslininkais“, – pabrėžė Administracijos direktorė J. Zailskienė.
Kaip ir kasmet, prie Prienų krašto pristatymo parodoje pakvietėme prisijungti mūsų krašto verslo atstovus, įstaigas. Parodos dalyviai, aplankę Prienų krašto stendą, turės galimybę dalyvauti loterijoje ir laimėti „Nemuno turo“, viešosios įstaigos „Su pliusu“, Turizmo ir verslo informacijos centro bei Prienų r. savivaldybės prizus.

Ir tai dar ne visos tarptautinės turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio parodos staigmenos. Kviečiame sausio 27–29 dienomis apsilankyti parodoje ir užsukti į Prienų rajono savivaldybės, Prienų turizmo ir verslo informacijos centro ir „Harmony Park“ stendą.

Prienų r. savivaldybės informacija