Prienų rajono savivaldybė 2023 m. sausio mėnesį tradiciškai vėl pakvietė rajono sporto klubus, asociacijas, įstaigas, organizacijas, seniūnijas, fizinius asmenis ir visus, neabejingus sportui, siūlyti sportininkus ir komandas Metų sportininko ir Metų sporto komandos apdovanojimams gauti. Buvo galima siūlyti sportininkus ir komandas, kurie 2022 metais atstovavo Prienų rajonui ir pasiekė reikšmingų pergalių tarptautinėse ir nacionalinėse varžybose bei Lietuvos moksleivių čempionatuose.

Iš viso gauta 19 paraiškų. Pareiškėjai Metų sportininko ir Metų sporto komandos apdovanojimams galėjo siūlyti po vieną kandidatą, o padėkoms už sportinius pasiekimus gauti kandidatų skaičius buvo neribojamas. Metų sportininko apdovanojimui buvo pateikta 15 pretendentų, Metų sporto komandos – 8. Iš viso bus apdovanoti 76 sportininkai ir 15 sporto komandų bei sportininkus rengę treneriai. Pateiktus pasiūlymus svarstė Prienų r. savivaldybės mero potvarkiu sudaryta komisija.

Komisijos sprendimu Metų sportininku tapo Jiezno kultūrizmo klubo „Uola“ atstovas Valdas Škėrys – 2022 m. NAC Lietuvos kultūrizmo federacijos ir tarptautinių kultūrizmo čempionatų nugalėtojas ir prizininkas tiek jaunimo, tiek vyrų varžybų kategorijose. Metų sporto komanda išrinkta Prienų futbolo komanda „Nemunas“, kuri 2022 m. tapo Lietuvos futbolo federacijos KAFF III lygos nugalėtoja ir iškovojo teisę dalyvauti Lietuvos futbolo federacijos II lygos varžybose.

Prienų rajono Metų sportininkas, Metų sporto komanda ir treneriai bus apdovanoti autorinėmis statulėlėmis, piniginiais prizais ir Prienų rajono savivaldybės mero padėkomis. Kiti sportininkai ir sporto komandos bus apdovanoti Prienų rajono savivaldybės mero, Prienų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus ir Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo padėkos raštais bei reprezentacinėmis dovanomis. Visą apdovanojamų sportininkų sąrašą galite pamatyti čia.

Prienų rajono sportininkų pagerbimo renginys vyks vasario 17 d. 18 val. Prienų sporto arenoje (Pramonės g. 20, Prienai). Po oficialios renginio dalies visi galės paskanauti Prienų „Labas GAS“ krepšininkų paruoštų grilio patiekalų ir pabendrauti su komanda. Kviečiame dalyvauti!