Vasario 17 d. Prienų sporto arenoje vyko tradicinė Prienų krašto sportininkų pagerbimo šventė, kurią rengia Prienų r. savivaldybė ir Prienų kūno kultūros ir sporto centras. Renginio metu buvo apdovanoti geriausi rajono sportininkai, komandos, treneriai, garsinę Prienų kraštą bei pasiekę reikšmingų pergalių tarptautinėse ir nacionalinėse varžybose bei Lietuvos moksleivių čempionatuose 2022-aisiais metais.

Gausiai susirinkusią sporto bendruomenę pasveikino ir tolimesnės sėkmės, ambicingų tikslų bei aukštų sportinių pasiekimų palinkėjo Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas.

Metų sportininkas – kultūrizmo sporto atstovas Valdas Škėrys, Metų sporto komanda – Prienų futbolo komanda „Nemunas“

Geriausių Prienų krašto sportininkų pagerbimo šventėje buvo buvo apdovanoti 76 sportininkai ir 15 sporto komandų, taip pat sportininkus rengę treneriai.

Komisijos sprendimu Metų sportininku tapo Jiezno kultūrizmo klubo „Uola“ atstovas Valdas Škėrys (treneris Vytautas Sadauskas) – 2022 m. NAC Lietuvos kultūrizmo federacijos ir tarptautinių kultūrizmo čempionatų nugalėtojas ir prizininkas tiek jaunimo, tiek vyrų varžybų kategorijose. Metų sporto komanda išrinkta Prienų futbolo komanda „Nemunas“ (treneris Kęstutis Deltuva), kuri 2022 m. tapo Lietuvos futbolo federacijos KAFF III lygos nugalėtoja ir iškovojo teisę dalyvauti Lietuvos futbolo federacijos II lygos varžybose.

Prienų rajono Metų sportininkas, Metų sporto komanda ir jų treneriai apdovanoti autorinėmis statulėlėmis, piniginiais prizais ir Prienų rajono savivaldybės mero Alvydo Vaicekausko padėkomis.

Mero padėkomis bei reprezentacinėmis dovanomis apdovanoti 24 sportininkai bei komandos – olimpinių žaidynių, pasaulio, Europos čempionatų dalyviai, tarptautinių ir nacionalinių varžybų nugalėtojai ir kandidatai.

Prienų r. savivaldybės administracijos direktorės Jūratės Zailskienės padėkos raštais bei reprezentacinėmis dovanomis apdovanota 14 aukštus sportinius pasiekimus tarptautinėse ir nacionalinėse varžybose pademonstravusių sportininkų ir sporto komandų.

Prienų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo Rimvydo Zailsko padėkos raštais bei reprezentacinėmis dovanomis apdovanota daugiau nei 50 Prienų rajono savivaldybės mokyklų mokinių, tapusių Lietuvos moksleivių čempionatų, Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninių ir finalinių varžybų nugalėtojais bei prizininkais.

Renginio pabaigoje Prienų krepšinio komandos „Labas Gas“ treneris Marius Kiltinavičius įteikė merui A. Vaicekauskui simbolinę dovaną ir padėkojo už krepšinio sporto puoselėjimą ir komandos palaikymą.  Po oficialios renginio dalies sportininkai ir svečiai galėjo paskanauti krepšininkų paruoštų grilio patiekalų ir pabendrauti su komanda.

Apdovanojamu-sportininku-sarasas-2022(1)