Kovo 1-ąją Prienų r. savivaldybėje apsilankė tarptautinio ERASMUS+ projekto programos „Bendradarbiavimas inovacijų ir keitimosi gerąja patirtimi tikslais“ partneriai. Projekte dalyvauja Lietuvos, Ispanijos, Rumunijos, Estijos, Turkijos ir Čekijos šalių mokytojai. Viena iš projekto dalyvių – Pakuonio pagrindinė mokykla.

Tarptautinio projekto partnerius pasitiko Savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas. Meras pasidžiaugė mūsų mokyklų įsitraukimu į tarptautinius projektus ir partnerių viešnage Prienuose. Jis pabrėžė, kad įvairių šalių švietimo lyderių bendravimas švietimo srityje yra labai svarbus, nes prisideda prie švietimo kokybės gerinimo. Meras palinkėjo visiems gražių diskusijų, įdomių susitikimų, prasmingų veiklų ir vylėsi, jog šis partnerių susitikimas paskatins ir ateityje aplankyti Lietuvą.

Po trumpo filmuko apie Prienus meras papasakojo, kuo mūsų kraštas ypatingas, ką geriausio turime ir kuo didžiuojamės, atsakė į svečių klausimus ir įteikė delegacijoms Savivaldybės dovanas.

Tarptautinis projektas pradėtas įgyvendinti 2020 m. rugsėjo 1 d. Projektų partnerių susitikimas Lietuvoje – vienas iš baigiamųjų susitikimų. Įvairių susitikimų šalyse partnerėse metu švietimo lyderiai dalinasi gerąja patirtimi, mokosi vieni iš kitų novatoriškų darbo metodų, patrauklesnių švietimo ir mokymo formų.

Prienų r. savivaldybės informacija