Jau ne vienerius metus nuosekliai atnaujinama Prienų rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos materialinė bazę: remontuojamos patalpos, perkama gaisrinė technika, įranga, apsauginės priemonės. Per ketverius pastaruosius metus, Savivaldybei skyrus lėšų, Priešgaisrinė tarnyba įsigijo 4 gaisrinius automobilius – paskiausias balandžio 26 d. perduotas Jiezno padaliniui. Automobilio rida 21 500 km, varomas 4 ratais, talpina virš 3000 litrų vandens.

Savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, pasidžiaugdamas, jog keičiasi Tarnybos parkas,  pabrėžė, kad visa tai leidžia užtikrinti greitesnį ugniagesių reagavimą nelaimės atveju, kokybiškesnes paslaugas žmonėms. Pasidžiaugti teigiamais pokyčiais Jiezno padalinyje atvyko ir vicemerė Laimutė Jančiukienė.

Palaiminimo žodį tarė ir automobilį pašventino Jiezno parapijos klebonas Rolandas Bičkauskas, jis, kaip ir Tarybos nariai Deividas Dargužis bei Jaunius Mališauskas, įteikė simbolines atminimo dovanas.  

Anot Priešgaisrinės tarnybos viršininko Jono Kvietkausko, džiugu, kad Savivaldybė supranta Priešgaisrinės tarnybos svarbą ir nuosekliai skiria finansavimą jos atnaujinimui, todėl planuose dar daug darbų. Šiuo metu Prienų rajono savivaldybėje iš šešių ugniagesių komandų, esančių seniūnijose, atnaujinta net penkių – Balbieriškio, Jiezno, Pakuonio, Stakliškių ir Šilavoto – gaisrinių pastatai. Šiais metais planuojama atnaujinti Veiverių gaisrinės pastatą, kuriame jau anksčiau buvo pakeistas stogas ir langai.

Prienų r. savivaldybės informacija