Mielieji,

šiais metais Prienai 521-ąjį gimtadienį šventė skambiai ir spalvingai. Net ir gamta padovanojo puikų orą. Dešimt dienų įspūdingų šventinių renginių, pasižymėjusių išskirtine, turininga programa, kurią kraštiečiams ir svečiams dovanojo daugiau nei 10 atskirų renginių organizatorių, prie jų prisijungė apie 40 partnerių ir rėmėjų.

Šventė sutelkė kraštiečius ir į Prienus sutraukė tūkstančius dalyvių bei žiūrovų. Vien tik šventinėje eisenoje dalyvavo apie 1400 žmonių, 50 įstaigų ir organizacijų, visų 9 seniūnijų atstovai. Savo apsilankymu mus pagerbė Lietuvos Respublikos Seimo narys Andrius Palionis ir Birštono savivaldybės vicemeras Edvardas Citvaras.

Dešimt dienų geros nuotaikos, nepakartojamų įspūdžių ir begalinio pasididžiavimo savo kraštu jausmo. Už šią išskirtinę, puikiai organizuotą šventę ir profesionalų darbą nuoširdžiai dėkoju Prienų kultūros ir laisvalaikio centrui, Savivaldybės organizacinei komandai, rajono kultūros įstaigų vadovams ir darbuotojams, kitoms įstaigoms ir organizacijoms, Prienų krašto žvejams, seniūnijų bendruomenėms ir seniūnams, rajono meno saviveiklos kolektyvams ir atlikėjams.

Dėkoju savanoriams, policijos pareigūnams, „Prienų butų ūkiui“, Priešgaisrinei tarnybai už pagalbą šventiniuose renginiuose, mūsų informaciniams rėmėjams ir partneriams –  Prienų ir Birštono krašto laikraščiams „Gyvenimas“, „Naujasis Gėlupis“, interneto portalui kvitrina.com, VšĮ „Gera Prienuose“ – už informacijos sklaidą.

Esu nepaprastai dėkingas šventinę nuotaiką kūrusiems Lietuvos atlikėjams ir visiems Jums, mieli Prienų krašto žmonės. Didžiuojuosi matydamas, kad vertinate ir palaikote šventines tradicijas. Ačiū, kad buvote kartu ir padovanojote gražių akimirkų, nuoširdžių šypsenų ir gerų emocijų kupiną šventinį periodą.

Linkiu geros kloties visiems, meilės ir klestėjimo mūsų kraštui ir dar daug gražių gimtadienių!

Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas