Skriaudžių pagrindinė mokykla jau trečius metus kartu su Italijos, Turkijos bei Rumunijos mokyklų atstovais įgyvendina programos „Erasmus+“ projektą „Gamtos saugumas – daugiau jokio savanaudiškumo“.

Projekto metu mokiniai ir mokytojai keliavo į šalis partneres, kur delegacijos turėjo galimybę susipažinti su kultūra, istorija, mokyklomis, STEAM  mokymusi, atlikti praktines užduotis.  Baigiamasis projekto etapas vyksta projektą koordinuojančioje Skriaudžių pagrindinėje mokykloje, kurioje svečiai dalyvauja projektinėje, kūrybinėje veikloje, domisi Prienų rajonu, keliauja po lankytinas vietas. Viena iš dienų skirta Prienų miesto pažinimui, todėl delegacija buvo pakviesta į Prienų rajono savivaldybę, kur susitiko su meru Alvydu Vaicekausku ir Švietimo ir sporto skyriaus vedėju Rimvydu Zailsku. Meras papasakojo apie Prienų kraštą, švietimo sistemą, pristatė mokyklų struktūrą, pasidžiaugė nuolatiniu bendradarbiavimu su užsienio mokyklomis, vykdomų projektų nauda. Atsakydamas į svečių klausimą R. Zailskas paminėjo, kad Prienų rajono savivaldybė ypatingą dėmesį skiria sporto veiklų skatinimui mokyklose ir informacinių technologijų integravimui į mokymosi procesą.

Mokiniai ir mokytojai gyrė Lietuvą, Skriaudžių mokyklos svetingumą ir džiaugėsi galimybe susitikti su Savivaldybės vadovais. Delegacijos apsikeitė atminimo dovanomis ir palinkėjo sėkmingo tolimesnio bendradarbiavimo bei gerų įspūdžių Prienų krašte.

Prienų r. savivaldybės informacija