Birželio 9 dieną garbingą 103 metų sukaktį minėjo Prienų globos namų gyventojas Antanas Varžgalys. Sukaktuvininko pasveikinti atvyko Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, vicemerė Laimutė Jančiukienė, globos namų direktorė Inga Barkauskienė, vaikai, giminaičiai ir  socialiniai darbuotojai.

       

Antanas Varžgalys Prienų globos namuose gyvena nuo 2014 metų. Kai sveikata dar buvo stipresnė, senolis visuomet džiaugdavosi sprendimu apsigyventi globos namuose, vaikams ir giminėms pasakodavo, kad juo puikiai rūpinamasi, o ir personalas ne tik profesionalus, bet ir labai draugiškas. Kaip teigia Inga Barkauskienė,  Antanas yra pats vyriausias globos namų gyventojas ne tik šiuo metu, bet ir kiek ji pamena. Per savo ilgą amžių senolis sukaupė ne tik didelę išmintį ir patirtį, bet ir užaugino du sūnus ir dukrą, sulaukė penkių anūkų ir septynių proanūkių.

Po šimtojo gimtadienio kiekvieni metai tampa jubiliejiniai, tad susirinkę kvietė dar daug kartų susitikti sveikinant jubiliatą, o senoliui linkėjo sveikatos, stiprybės ir dar daug saulėtų dienų.

 

Prienų r. savivaldybės informacija