Vasarą ne tik nuosavų namų ar sodybų kiemai pasipuošia įvairiausiais žiedais – pražysta daugiabučių balkonai, kiemai ir įmonės. Grožį kuriate Jūs, taip įkvėpdami ir aplinkinius dar labiau puoselėti savo aplinką. Kaip ir kasmet visi bendromis jėgomis galime padaryti mūsų savivaldybės miestus, miestelius ir kaimus žydinčius. Kviečiu visus gyventojus, verslininkus, įmonių vadovus ir darbuotojus puošti ne tik viešąsias erdves, bet ir balkonus bei aplink namus ir įstaigas esančias teritorijas.

Keliaudamas po mūsų rajoną kasmet pastebiu vis daugiau išgražintų, išpuoselėtų kiemų, papuoštų gėlėmis ir želdiniais teritorijų. Jūsų  kuriamas grožis įsilieja į mūsų krašto viešųjų erdvių visumą, kuri džiugina tiek gyventojų, tiek ir turistų akis.

Visi kartu puošdami savo aplinką ir namus galime tapti žydinčia savivaldybe, kurioje gera gyventi.  Todėl ir šiais metais kviečiu seniūnus, bendruomenes skelbti konkursus (aplinkos, žydinčio namo, balkono, įstaigos), o jų nugalėtojus apdovanosime Duonos ir ugnies festivalyje rugpjūčio 26 dieną.

Paverskime Prienų rajono savivaldybę žydinčia. Tegul džiugina grožis ir mus, ir svečius!

Prienų r. savivaldybės informacija