Prienų kultūros ir laisvalaikio centro vyresniųjų liaudiškų šokių kolektyvas „Ringis“ liepos 13–20 dienomis dalyvavo Armėnijoje vykusiame tarptautiniame šokių festivalyje–konkurse „Happy Planet“. Festivalyje taip pat dalyvavo šokių kolektyvai iš Indijos, Slovėnijos, Irano, Ispanijos, daug kolektyvų iš Armėnijos.

Įvertinusi visų pasirodymus („Ringis“ paruošė septynis lietuviškus šokius), Tarptautinė choreografų vertinimo komisija „Ringio“ kolektyvui skyrė pirmąją vietą suaugusiųjų šokių grupėje. Kolektyvas taip pat išrinktas geriausia festivalio folklorinių šokių grupe.

Tarptautinis šokių festivalis vyko Tsaghkadzor mieste, kuris laikomas išsivysčiusiu Armėnijos kurortu. Miestas žavi švelniu klimatu, išplėtotas kalnų slidinėjimo sportas. Festivalio organizatoriai paruošė turiningą pažintinę programą po Tsaghkadzor apylinkes.

Keletą dienų teko paviešėti ir Armėnijos sostinėje Jerevane. Susipažinome su Jerevano lietuvių bendruomene, kuri perdavė puikius linkėjimus iš Lietuvos ambasados.

Dėkojame Prienų rajono savivaldybei ir Prienų kultūros ir laisvalaikio centrui už finansinę ir kitokią pagalbą bei galimybę garbingai atstovauti Prienų kraštui.

Šokių kolektyvo „Ringis“ šokėjai