Prienų rajono savivaldybės administracija kreipsis į teismą dėl statinių, kurie neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi), pripažinimo bešeimininkiais ir jų perdavimo valstybės ar savivaldybės nuosavybėn, tarp jų:

1. Pastatas – gyvenamasis namas (pagrindinė naudojimo paskirtis – galimai gyvenamoji), esantis J. Basanavičiaus g. 10, Jieznas, Prienų r. sav. (1 nuotrauka);


2. Pastatas – gyvenamasis namas (pagrindinė naudojimo paskirtis – galimai gyvenamoji) ir jo priklausinys – ūkinis pastatas (pagrindinė naudojimo paskirtis – galimai pagalbinio ūkio), esantys Sokonių k. 17, Jiezno sen., Prienų r. sav. (2 ir 3 nuotraukos).

Asmenis, turinčius turtinių teisių į šiuos statinius, prašome iki 2024 m. sausio 31 d. kreiptis į Prienų rajono savivaldybės administracijos Statybos ir ekonominės plėtros skyriaus vyriausiąją specialistę Violetą Raguckienę, adresu: Laisvės a. 12, Prienai, tel. (8 319) 61 173, el. p. [email protected] ar Prienų rajono savivaldybės administracijos Jiezno seniūniją adresu: J. Basanavičiaus g. 1, Jieznas, tel. 8 616 74 811, el. p. [email protected] ir pateikti dokumentus, liudijančius nuosavybės ar kitas turtines teises į šiame skelbime išvardytus statinius.

Prienų rajono savivaldybės administracijos informacija