Rugsėjo 3 d. Veiveriuose atidarytas naujai sutvarkytas parkas. Parko atidaryme dalyvavo Prienų r. savivaldybės meras A. Vaicekauskas, Tarybos nariai, Veiverių seniūnas V. Ramanauskas, bendruomenių nariai, gyventojai ir svečiai.

Baigtas įgyvendinti projektas „Veiverių miestelio laisvalaikio erdvės sutvarkymas“ pagal Lietuvos žuvininkystės sektoriaus 2014–2020 metų veiksmų programos priemonę „Pietvakarių Lietuvos žuvininkystės regiono vietos veiklos grupės 2016-2023 m. vietos plėtros strategijos priemonės socialinės gerovės kūrimas ŽRVVG teritorijoje, pritaikant žuvininkystei skirtą infrastruktūrą žuvininkystės verslo ir visuomenės poreikiams“. Bendra projekto vertė 526 991 Eur. Iš ES fondų skirta 92 640 Eur. Likusią sumą, t. y. 434 351 Eur skyrė Prienų r. savivaldybė.

Atnaujintame parke sutvarkytos viešosios erdvės: iškloti pėsčiųjų takai, įrengtas apšvietimas, nutiestas į salą vedantis tiltelis, kurioje pastatyta stoginė su suoliukais, įrengta kepimo zona, su tam skirta laužaviete. Mažųjų parko lankytojų laukia moderni žaidimų aikštelė, kurioje veiklos ras tiek patys mažiausi, tiek ir didesni vaikai. Parko erdvė labai funkcionali, atliepianti daug skirtingų laisvalaikio praleidimo formų, todėl tikimasi, kad tai taps mėgiama šeimų, vyresnio amžiaus žmonių ar miestelio svečių vieta.

Į atnaujinto parko atidarymą atvykę svečiai džiaugėsi, kad Veiveriai gražėja, kad atsiranda šiuolaikiškai sutvarkytų erdvių, nes dar 1866 m. įkurtas parkas jau seniai nebepuošė miestelio ir jo sutvarkymas buvo būtinas. Susirinkusieji apėjo parką, išbandė žaidimų aikštelę, diskutavo apie tolimesnes parko perspektyvas, erdvių plėtimo galimybes, parko priežiūrą, grožėjosi tvenkiniais, kuriuose gausu žuvų. Vyresnieji parko lankytojai džiaugėsi suolelių gausa, kuriuos jau išmėgino karštomis vasaros dienomis. Prienų r. savivaldybės meras A. Vaicekauskas kvietė veiveriškius ir toliau likti vieningais planuojant ateities projektus ir saugoti bei puoselėti jau sukurtas viešąsias erdves.

Prienų r. savivaldybės informacija