Rugsėjo 9 d. Nemajūnų dienos centro futbolo stadione vyko Futbolo dienos renginys, kuriame dalyvavo keturių savivaldybių futbolo komandos: Birštono, Kaišiadorių r., Prienų r. ir Alytaus r. Komandos buvo sudarytos iš savivaldybių administracijų darbuotojų ir savivaldybių tarybų narių. Prienų r. savivaldybės komandai atstovavo Agnė Dargužienė, Birutė Žvirblienė, Artiomas Marchockis, Virginijus Slauta, Tomas Žvirblys, Antanas Keturakis, Ramūnas Buikus, Deividas Dargužis, Jaunius Mališauskas ir Mindaugas Rukas.
Burtai lėmė, kad Prienų r. savivaldybės komanda pusfinalyje susitiko su Alytaus r. savivaldybės futbolininkais. Atkakli kova baigėsi lygiosiomis, o baudinių serijoje prieniškiai pademonstravo šaltus nervus ir iškovojo kelialapį į turnyro finalą. Finalo dvikovoje mūsų priešininkais tapo Kaišiadorių r. savivaldybės komanda. Vis dėlto kaišiadoriečiams šį kartą neprilygome, tačiau 2-oji vieta ir sidabro medaliai taip pat tapo puikiu pasiekimu!
Beje, renginio metu vyko ir minėtų savivaldybių vaikų futbolo varžybos. Jaunieji Prienų rajono futbolininkai taip pat pateko į finalą, tačiau jame turėjo pripažinti Kaišiadorių komandos pranašumą.
Už renginio idėją ir gražų jos įgyvendinimą bei kvietimą dalyvauti dėkojame VšĮ „Krašto vitrina“.

Prienų r. savivaldybės informacija

Lino Andriekaus nuotr.