Buvusiame l.-d. „Saulutė“ pastate (J. Basanavičiaus g. 16) Prienuose veikia vaikų dienos centras „Aitvaro vaikai“, kurį šiuo metu lanko 16 vaikų nuo 6 iki 15 metų. Nors centro veikla orientuota į socialinių įgūdžių ugdymą bei palaikymą, teikiant akredituotas paslaugas 6–18 metų vaikams, turintiems specialiųjų poreikių, centrą gali lankyti ir neturintys tokių poreikių vaikai – po vienu stogu puikiai jaučiasi visi. Asociacijos „Aitvaro vaikai“ įkūrėjai Kristina ir Mindaugas Kundrotai, dalindamiesi mintimis, kaip gimė idėja įkurti vaikų dienos centrą vaikučiams su specialiaisiais poreikiais, neslepia vadovavęsi asmenine patirtimi ir noru padėti su panašiais rūpesčiais susiduriančioms šeimoms, taip pat toms, kuriose tėvai dirbantys, o palikti vaikus iki vakaro nėra kam.

Rugsėjo 13 d. įvyko oficialus vaikų dienos centro „Aitvaro vaikai“ atidarymas, kuriame dalyvavo ir Savivaldybės vadovai. Meras A. Vaicekauskas džiaugėsi, kad socialines paslaugas rajone teikia ne tik Socialinių paslaugų centras, bet ir asociacijos, visuomenininkai, kurie labai gerai žino vaikų ir tėvų rūpesčius.

Vicemerė L. Jančiukienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja S. Mekionienė taip pat pasidžiaugė veikla, kurios poreikis yra labai aktualus, palinkėdamos augti ir auginti šalia esančius.

Savivaldybės vadovai skatino įkūrėjus dalyvauti projektinėse veiklose ir pažadėjo prireikus padėti. Anot jų, žmones, kurie vykdo veiklą tokioje srityje, labai svarbu palaikyti ir gerbti, nes šiame darbe reikia ne tik įgūdžių, bet ir pasišventimo bei meilės vaikams.

Vaikų dienos centro vadovus taip pat sveikino svečiai iš Kalvarijos, socialiniai partneriai.

Prienų r. savivaldybės informacija