Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda kviečia atstovauti savo miestui, miesteliui, organizacijai, mokyklai, aukštajai mokyklai, bendruomenei ar pasaulio lietuvių bendruomenei žingsniais, taip kartu puoselėjant aplinkai ir sau draugiškus kasdienius judumo įpročius. Taršias transporto priemones iškeisdami į ėjimą, pasirūpinsime savo fizine ir emocine sveikata, prisidėsime prie švaresnio oro, žalesnių miestų ir geresnės gyvenimo kokybės. Kartu pasivaikščiojimas taps puikiu būdu pabendrauti su šeima, draugais, kaimynais ar kolegomis!

Pernai vykęs iššūkis įrodė, kad galime siekti aplinkai būtinų pokyčių, todėl šiais metais kviečiame Lietuvoje ir pasaulyje gyvenančius bendraminčius du mėnesius automobilius ir kitas taršias transporto priemones iškeisti į žingsnius. Jau trečius metus sieksime drauge kurti žalesnę ateitį.

Kviečiame prisijungti prie vieno iš septynių iššūkių bei aktyviai skatinti prisijungti bendruomenių narius ir kurti sveikesnius įpročius kartu! Prie laiško rasite prisijungimo instrukciją, registruotis galite paspaudę ir šią nuorodą (svarbu: nuorodą reikia spausti telefone):

Jau trečius metus vykstanti iniciatyva skatina susiburti ir puoselėti aplinką bei draugiškus kasdienius judumo įpročius.

https://about.walk15.app/nacionalinis-judumo-issukis/?lang=lt