Ruduo leidžia ilgai mėgautis vasariška šiluma, o įvairūs renginiai sulaukia didelio dalyvių ir žiūrovų dėmesio. Rugsėjo 23 d. vykusi Prienų rajono sporto šventė, kurią organizavo Prienų r. savivaldybė ir Kūno kultūros ir sporto centras, sulaukė beveik pustrečio šimto dalyvių, kurie varžėsi krepšinio 3×3, paplūdimio futbolo, teniso, stalo teniso, badmintono, irklavimo treniruokliais „Concept“, paplūdimio tinklinio, plaukimo, orientavimosi labirinto rungtyse.
Sveikindamas sporto šventės dalyvius, Prienų r. savivaldybės meras A. Vaicekauskas pasidžiaugė sporto entuziastų gausa ir Prienų rajono sportininkų pergalėmis. Jis pažymėjo, kad puikiai išvystyta Prienų sporto bazė suteikia visas galimybes sportuoti, aktyviai leisti laisvalaikį, siekti ne tik asmeninių rezultatų, bet ir parengti aukšto meistriškumo sportininkus.
Dauguma sporto rungčių vyko sporto arenoje ir jos prieigose, krepšinis – senojoje Kūno kultūros ir sporto centro salėje, paplūdimio tinklinis – Paprienės laisvalaikio erdvėje.

Varžybų rezultatai:

Lauko tenisas (22 dalyviai)

Mergaitės (vaikai)
1 v. Augustė Leonavičiūtė
2 v. Smiltė Tarasevičiūtė
3 v. Lėja Šalčiūtė
Berniukai (Vaikai)
1 v. Nojus Žvirblis
2 v. Ignas Valenta
3 v. Tumas Žukauskas
Moterys
1 v. Sandra Ivanauskienė
2 v. Rita Jūraitė Jankauskienė
3 v. Augustė Jankauskaitė
Vyrai
1 v. Marius Žiūkas
2 v. Edgaras Gelšvartas
3 v. Tajus Šalčius

Stalo tenisas (6 dalyviai)

Vyrai
1 v. Dainius Zinkus
2 v. Martynas Petkevičius
3 v. Augustas Valatka
Moterys
1 v. Ela Čiumbaraitė

Krepšinis 3×3 (50 dalyvių)

Vyrai
1 v. komanda ,,326“
2 v. komanda ,,Šilavotas“
3 v. komanda ,,Juodvarnija“
2008–2009 m. grupė
1 v. komanda ,,4 boys“
2 v. komanda ,,Ne snaiperiai“
3 v. komanda ,,Trajakas“
2010–2011 m. grupė
1 v. komanda ,,Jauniausi“
2 v. komanda ,,BBB“

Orientavimosi labirintas (25 dalyviai)

Mergaitės
1 v. Ema Valatkaitė
2 v. Gabija Bletkaitytė
3 v. Vytautė Beliūnaitė ir Deimantė Margevičiūtė
Berniukai
1 v. Justas Lukša
2 v. Mantas Blekaitis
3 v. Martynas Žiūkas
Vyrai
1 v. Andrius Valatka
2 v. Gintaras Maciulevičius

Badmintonas (6 dalyviai)

Moterys/Merginos
1 v. Gerda Trakymaitė
2 v. Monika Valatkaitė
3 v. Elė Čiumbaraitė
Vyrai
1 v. Ąžuolas Barkauskas
2 v. Augustas Valatka
3 v. Dainius Zinkus

Plaukimas (73 dalyviai)

50 metrų nugara
2015 m. ir jaunesni
Berniukai                              Mergaitės
1 v. Žygimantas Visockas      1 v. Beatričė Strimaitė
2 v. Matas Miklušis               2 v. Melanija Vitkauskaitė
3 v. Dominykas Akelaitis        3 v. Melita Senavaitytė

2014 m.
Berniukai                              Mergaitės
1 v. Nojus Banys                  1 v. Vanesa Vaitkutė
2 v. Galantas Vitkauskas       2 v. Liepa Morkūnaitė
3 v. Darijus Miklušis             3 v. Aistė Stambrauskaitė
2013 m.
Berniukai                              Mergaitės
1 v. Dominykas Visockas      1 v. Luknė Grigonytė
2 v. Džiugas Žaščiurinskas    2 v. Luka Daraškevičiūtė
3 v. Artas Imbrasas              3 v. Emilija Gruodytė
2012 m.
Berniukai                              Mergaitės
1 v. Matas Balnanosis           1 v. Luknė Žvirblytė
2 v. Benas Kadiša                  2 v. Vytautė Jasionytė
3 v. Simas Simanavičius         3 v. Luknė Žitkutė
2011 m. ir vyresni
Berniukai                               Mergaitės
1 v. Tumas Žukauskas           1 v. Radvilė Grigaitė
2 v. Matas Aukštakalnis
3 v. Dovydas Stravinskas

50 metrų laisvu stiliumi

2015 m. ir jaunesni
Berniukai                                Mergaitės
1 v. Žygimantas Visockas         1 v. Beatričė Strimaitė
2 v. Matas Miklušis                  2 v. Adelė Ruseckaitė
3 v. Dominykas Akelaitis           3 v. Akvilė Križinauskaitė
2014 m.
Berniukai                                Mergaitės
1 v. Galantas Vitkauskas           1 v. Vanesa Vaitkutė
2 v. Margiris Liesionis              2 v. Liepa Morkūnaitė
3 v. Drijus Miklušis                   3 v. Jogailė Einikaitė
2013 m.
Berniukai                                 Mergaitės
1 v.Dominykas Visockas            1 v. Luka Daraškevičiūtė
2 v. Vėjas Vilkas                       2 v. Luknė Grigonytė
3 v. Pijus Kazlauskas                  3 v. Emilija Gruodytė

2012 m.
Berniukai                                  Mergaitės
1 v. Matas Balnanosis               1 vieta Deimantė Akelytė
2 v. Jurgis Miliauskas                2 vieta Vytautė Jasionytė
3 v. Benas Kadiša                     3 vieta Emilija Šalčiūtė
2011 m. ir vyresni
Berniukai                                  Mergaitės
1 v.Tumas Žukauskas                 1 v. Ieva Sadauskaitė
2 v. Matas Aukštakalnis              2 v. Rugilė Sadauskaitė
3 v. Dominykas Jariomenko        3 v. Radvilė Grigaitė

Paplūdimio futbolas (10 dalyvių)

1 v. Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos komanda
2 v. Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos komanda

Biliardas (7 dalyviai)

1 v. Regimantas Jurčiukonis
2 v. Stepas Buganauskas
3 v. Valdas Stravinskas

Smiginis (14 dalyvių)

1 v. Tautvydas Mikušauskas
2 v. Rimantas Ignatavičius
3 v. Audrius Simanavičius

Tinklinis (24 dalyviai)

Vaikinai:
1 v. „Iš alaus“
2 v. „Tūzai“
3 v. Prie Ringio ir peršėkės

Merginos
1 v. „Blondės“
2 v. „Lakštingalos“

Irklavimas treniruokliais „Concept“ (12 dalyvių)

Vyrų pogrupis:
1 v. Povilas Stankūnas
2 v. Mantas Juščius
3 v. Justinas Kavaliauskas

Jaunių pogrupis:
1 v. Klaidas Blaškevičius
2 v. Martynas Urbaitis
3 v. Rokas Kamarauskas

Vaikų pogrupis:
1 v. Kasparas Juščius
2 v. Mantas Blekaitis

Merginų pogrupis:
1 v. Gabija Blekaitytė

Prienų r. savivaldybės informacija