Rugsėjo 27-ąją, minint Lietuvos socialinių darbuotojų dieną, Prienų kultūros ir laisvalaikio centre buvo pasveikinti šios profesijos atstovai ir pagerbti geriausieji.

Į šventę susirinkusius socialinius darbuotojus ir jų pagalbininkus pasveikino Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, vicemerė Laimutė Jančiukienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja Sandra Mekionienė. Vadovai dėkojo už pasiaukojamą darbą, pareigingumą, nuoširdų rūpinimąsi žmonėmis ir linkėjo stiprybės, sveikatos, asmeninės laimės bei dėmesio sau.

Geriausiu 2023 metų socialiniu darbuotoju buvo paskelbtas Prienų globos namų socialinis darbuotojas Virginijus Stadalninkas., šioje įstaigoje dirbantis beveik 30 metų, iš jų daugiau kaip 5 metus socialiniu darbuotoju.

Kolektyvas apibūdina Virginijų kaip atsidavusį šiam darbui ir atsakingą kolegą, nuoširdų, paprastą, gerą, rūpestingą darbuotoją, kuris visada stengiasi pamatyti, įsiklausyti ir suprasti kiekvieno besikreipiančio žmogaus problemas ir surasti būdą, kaip jas išspręsti ir pagerinti gyventojo gyvenimo kokybę. Už savo subtilų humoro jausmą bei atsakingą požiūrį į darbą Virginijus Stadalninkas yra vertinamas, gerbiamas ir mylimas tiek bendradarbių, tiek globos namų gyventojų bei jų artimųjų.

Nominantui skirta Savivaldybės speciali nominacija, diplomas ir piniginis čekis. Kadangi pats V. Stadalninkas negalėjo dalyvauti renginyje, už įvertinimą padėkojo ir pasveikino kolegas vaizdo ryšio priemonėmis.

Už profesinės veiklos nuopelnus, atsakingumą, pareigingumą ir inovatyvumą teikiant socialines paslaugas neįgaliems ir pagyvenusio amžiaus asmenims mero A. Vaicekausko padėkos ir vardiniai rašikliai taip pat įteikti:

Jiezno paramos šeimai socialinei darbuotojai Linai Butkuvienei, Prienų r. savivaldybės administracijos Jiezno seniūnijos vyriausiajai specialistei Eugenijai Sargevičienei, Balbieriškio seniūnijos vyriausiajai specialistei Sonatai Juodžiukynienei, Prienų r. savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vyriausiajai specialistei Ritai Stravinskienei, VšĮ ,,Gintkosta“ direktoriui Kostui Aleksandravičiui, VšĮ Šilavoto globos namų direktoriui Donatui Senikui, VšĮ Veiverių pirminės sveikatos priežiūros centro direktorei Linai Kazlauskienei.

Maltos ordino pagalbos tarnybos Prienų grupės vadovei Linai Suchorukovienei, Prienų r. savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vyriausiajai specialistei Rasmai Galinskienei skirtos vicemerės L. Jančiukienės padėkos raštai ir vardiniai rašikliai.

VšĮ Prienų rajono pirminės sveikatos priežiūros centro socialinei darbuotojai Sandrai Liepienei, Prienų globos namų individualios priežiūros darbuotojui Dariui Balčiūnui, Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro socialinio darbo organizatorei Živilei Simanavičienei įteiktos Socialinės paramos skyriaus vedėjos S. Mekionienės padėkos ir simbolinės dovanos.

Profesinės šventės proga rajono socialinius darbuotojus taip pat sveikino LR Seimo narys A. Palionio padėjėja V. Petkevičienė, Prienų r. savivaldybės tarybos Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto pirmininkė R. Keturakienė.

Šventinį vakarą papuošė ir daug malonių emocijų dovanojo Prienų kultūros ir laisvalaikio centro pramoginės muzikos grupė „Solo Plius“, o mėgėjų teatras „Langas“ padovanojo puikių spektaklį.

Prienų r. savivaldybės informacija