Rugsėjo 29 d. Prienų „Žiburio“ gimnazijoje vyko pirmoji Prienų r. savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus inicijuota „Tūkstantmečio mokyklų“ programos dalyvių profesinė diskusija. „Tūkstantmečio mokyklų“ programos veiklas visos rajono mokyklos įgyvendins kartu, todėl į šį renginį susirinko visų mokyklų atstovai – darbo grupių nariai.
Diskusijoje taip pat dalyvavo Švietimo ir sporto skyriaus vyriausiosios specialistės Renata Pavlavičienė ir Virginija Zujienė.
Dalyviai išklausė „Spotiself“ karjeros konsultantės Linos Stubrienės pranešimus apie SPOTISELF skaitmeninę platformą, kuri suteiks galimybes visiems rajono devintokams ir vienuoliktokams pažinti save, ugdytis sprendimų priėmimo įgūdžius, padedančius priimti asmeninį sprendimą dėl ateities studijų ar profesinės veiklos. „Spotiself“ programa, sukurta bendradarbiaujant su Vilniaus universiteto psichologijos mokslininkais ir Šiuolaikinių didaktikų centru. Teigiama, kad kartu su mokslininkais sukurtas specialus testas padeda baigiamųjų klasių mokiniams atrasti jiems tinkamiausią karjeros kryptį, o jau žinantiems, ko nori, – pasitikrinti, ar pasirinkimas yra geriausias.
Vėliau vyko darbas grupėse bei diskusija apie Prienų rajono savivaldybės pažangos plano veiklas, jų dermę su mokyklų veiklomis, planuojamus rezultatus.

Prienų r. savivaldybės informacija