Rugsėjo antroje pusėje Europos socialinio fondo agentūros projekto #Bendranoriai sumanytojai su Prienų meno mokyklos auklėtiniais ir prie iniciatyvos prisijungusiais gyventojais parkelyje prie „Saulutės lopšelio-darželio ir meno mokyklos išpiešė žaidimų taką vaikams. Jame daug atrakcijų ir užduočių mažiesiems, o tėveliams žaidimų takas primena vaikystę ir mokyklinius laikus. Iš toli gali pamatyti, kaip eidami šiuo taku net vyresniųjų klasių mokiniai linksmai šokinėja „klasę“, išbando kitas užduotis.

Tuomet, kartu su Administracijos direktore Jūrate Mickevičiene aplankęs besidarbuojančius projekto įgyvendintojus, Savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas ne tik dėkojo už dovaną miestui, bet ir linkėjo, kad takas būtų tęsiamas toliau.

Džiugu, jog meno mokyklos auklėtiniai pratęsė kūrybinį procesą ir spalio 3 d. į spalvingo tako pristatymą pakvietė ne tik meno mokyklos, bet ir „Saulutės“ auklėtinius bei Savivaldybės merą. „Šio spalvingo tako, įgyvendinto kartu su projekto #Bendranoriai menininkais, idėja – bendruomeniškumas ir savanorystė“, – pasakodama apie projektą, be kita ko, paminėjo meno mokyklos vadovė, palinkėdama vaikams ir jaunimui tęsti kūrybinius darbus ir išgražinti šio parko erdvę.

Meras nuoširdžiai padėkojo visiems, dalyvavusiems kūrybiniame procese, ir palinkėjo toliau skatinti bendrystę, kurti naujas, gražias, bendruomeniškas idėjas savo kraštui.

#Bendranorių projekte dalyvauja dešimt Lietuvos miestų. Džiugu, kad į jų būrį buvo pakviesti ir Prienai. Priminsime, kad parko tako dalis (nuo Tyliosios g. pusės) yra išpiešta buvusio žiburiečio Arno Rasimavičiaus.

Prienų r. savivaldybės informacija