Spalio 4 d. naujuosius mokslo metus pradėjo daugiau nei du šimtai Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) lankytojų. Mokslo metų atidarymo šventėje Prienų kultūros ir laisvalaikio centre dalyvavo Prienų rajono savivaldybės vadovai, Tarybos atstovai.
Tardama sveikinimo žodį Prienų švietimo pagalbos tarnybos direktorė Danguolė Damijonaitytė padėkojo Savivaldybei už TAU veiklos palaikymą ir pasidžiaugė, kad turint geras sąlygas universiteto lankytojams atsiveria didelės galimybės bendrauti, įgyti žinių, pasijusti reikalingiems, naudingiems ne tik sau, bet ir kitiems. Direktorė palinkėjo visiems ir šiais metais patirti dar daugiau gyvenimo pažinimo džiaugsmo, meilės sau ir aplinkiniams, kad ir šie mokslo metai būtų visus auginantys ir telkiantys.
Sveikindamas TAU lankytojus naujų mokslo metų pradžios proga Savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas pasidžiaugė šios mokymo įstaigos populiarumu, žmonių aktyvumu ir sakė dar labiau džiaugtųsi žinodamas, jog ši veikla praturtina žmonių gyvenimą bei laisvalaikį, gaudamas iš jų atgalinį ryšį bei sulaukdamas naujų idėjų veikloms.
Vicemerė Jūratė Zailskienė taip pat džiaugėsi galinti prisidėti prie TAU veiklos, dalindamasi kelionių po įvairias šalis įspūdžiais. Ji vylėsi, jog ir šiais metais bus galimybė susitikti pasidalinti patyrimais bei linkėjo visiems gerų mokslo metų ir dar įdomesnių, įvairesnių veiklų.
„Tiek išmintingų, protingų, veiklių ir gyvenimo universitetus praėjusių žmonių galima susitikti tik čia, Trečiojo amžiaus universitete“, – sakė vicemerė Laimutė Jančiukienė, palinkėdama, kad kiekviena diena būtų prasminga ne tik universitete, bet ir gyvenime.
Savivaldybės tarybos narys Deividas Dargužis, jau nebe pirmus metus dalyvaujantis TAU šventėse, atkreipė dėmesį, kad TAU studentų ne mažėja, o tik daugėja. „Reiškia, kad vienijanti draugystė ir bendravimas Jus daro laimingus ir pilnaverčius“, – sakė Tarybos narys. Jis linkėjo ir toliau mėgaukitės draugyste, bendryste ir gyvenimą praturtinančia veikla.
Po sveikinimo kalbų Švietimo pagalbos tarnybos direktorė trumpai papasakojo, kuo įsimintini buvo praėjusieji mokslo metai, pristatė būsimas veiklas, o po šventinės oficialiosios dalies visų laukė nuotaikingas muzikinis susitikimas su skrabalininku, dainų autoriumi ir atlikėju Regimantu Šilinsku.

Prienų r. savivaldybės informacija