Spalio 5 d. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre Tarptautinę mokytojų dieną paminėjo gausus būrys Prienų krašto pedagogų. Savo apsilankymu pedagogus pagerbė Prienų r. savivaldybės vadovai, Tarybos atstovai, kiti svečiai.

Švietimo bendruomenę sveikino meras Alvydas Vaicekauskas ir Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas, kurie kartu su mokytojais džiaugėsi jų ir jų mokinių pasiekimais, dėkojo už profesionalų, atsakingą darbą ir linkėjo visiems stiprybės, tikėjimo savimi ir savo darbo prasme.
Šiemet jau 17-ąjį kartą buvo apdovanojami mokyklų pasiūlyti mokytojai – Prienų rajono savivaldybės organizuoto konkurso „Metų mokytojas“ nugalėtojai. Profesionalumas, atstovavimas Prienų kraštui šalyje ir užsienyje, respublikinių olimpiadų, konkursų ir varžybų nugalėtojų parengimas, straipsniai, seminarai, projektinė, savanorystės veikla, veiksmingas vadovavimas mokykloms ir bendruomenės telkimas siekiant mokyklos pažangos – tokiais pasiekimais gali didžiuotis 40 šventės metu apdovanotų mokytojų ir mokyklų vadovų. Devyniolikai iš jų įteiktos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo padėkos, o šešiolikai – Savivaldybės mero padėkos. Kiekvienam iš nominantų padovanoti vardiniai rašikliai ir knygos „Prienų kraštas“.

Mero padėkomis ir piniginiais prizais taip pat apdovanoti keturi mokyklų direktoriai bei direktorių pavaduotojai ugdymui, kurie veiksmingai vadovauja mokykloms, atsakingai organizuoja mokymą ir mokymąsi, penki Prienų „Žiburio“ gimnazijos ir vienas Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos mokytojas, sėkmingai parengę mokinius valstybiniams brandos egzaminams, jų mokinių rezultatai įvertinti 100 balų.

2023 metų mokytoja tapo Prienų meno mokyklos akordeono mokytoja ekspertė Lina Bendoraitienė, kuri apdovanota vardiniu rašikliu, unikaliu stiklo suvenyru ir piniginiu prizu.

Akordeono mokytoja ekspertė Lina Bendoraitienė Prienų meno mokykloje dirba jau 38 metus. Sukauptos metodinės, psichologinės žinios, atlikimo meno bei komunikavimo patirtis leidžia siekti aukštų rezultatų darbe. Mokytojos ugdytiniai yra respublikinių, tarptautinių konkursų ir festivalių laureatai, aktyviai koncertuoja rajono renginiuose, reprezentuoja rajoną bei mokyklą. 2023 m. 14 jos mokinių tapo 5 respublikinių, 5 mokiniai – 5 tarptautinių konkursų laureatais. Mokytoja Lina Lietuvoje žinoma ir vertinama dėl savo patirties ir yra kviečiama dirbti įvairiose vertinimo komisijose. Ji aktyviai dalyvauja ir organizuoja renginius ne tik Prienų rajone, bet ir visoje Lietuvoje. Mokytoja yra aktyvi Kauno krašto akordeonistų draugijos ir Lietuvos akordeonistų sąjungos narė.

Mokytoja Lina Lietuvoje žinoma ir vertinama dėl savo patirties ir yra kviečiama dirbti įvairiose vertinimo komisijose. Ji aktyviai dalyvauja ir organizuoja renginius ne tik Prienų rajone, bet ir visoje Lietuvoje. Mokytoja yra aktyvi Kauno krašto akordeonistų draugijos ir Lietuvos akordeonistų sąjungos narė.

Šventės dalyviams koncertinę programą dovanojo Veiverių KLC grupė „Cukraus pudra“.

Prienų r. savivaldybės informacija