Spalio 5 d. Savivaldybėje vyko mero A. Vaicekausko inicijuota spaudos konferencija, kurioje taip pat dalyvavo vicemerės J. Zailskienė ir L. Jančiukienė, Administracijos direktorė J. Mickevičienė, kiti mero komandos nariai, laikraščių „Gyvenimas“, „Naujasis Gėlupis“ ir portalo kvitrina.com atstovai. Spaudos konferencijoje diskutuota apie aktualijas, darbus, naujojo finansinio laikotarpio investicijas.
Kaip buvo kalbėta, Savivaldybės prioritetiniais darbais išlieka kelių ir gatvių tvarkymo, sporto stadionų, švietimo įstaigų atnaujinimo, vandens ir nuotekų tinklų, socialinių būstų plėtros darbai. Artimiausiųjų darbų sąraše – ir psichiatrijos dienos paslaugų gerinimas, Priėmimo-skubios pagalbos skyriaus, „Revuonos“ pagrindinės mokyklos sporto aikštyno atnaujinimas, lopšelio-darželio „Gintarėlis“ rekonstrukcja, Prienų sveikatos centro įkūrimas bei Prienų pirminės sveikatos priežiūros centro Revuonos g., į kurį planuojama sukelti visas PSPC teikiamas paslaugas, remontas.
Anot mero A. Vaicekausko, šis laikotarpis ypatingas tuo, kad bus skirta nemažai lėšų turizmo plėtrai, todėl planuojama plėsti dviračių ir pėsčiųjų takus, sujungti vienu taku Nemuno pakrante paukščių stebėjimo aikštelę prie Bagrėno kalno ir erdvę prie Kęstučio paminklo.
Spaudos konferencijoje taip pat paminėti švietimo įstaigų, dalyvaujančių „Tūkstantmečio mokyklų“ projekte, pritaikymo įvairioms veikloms, laboratorijų įrengimo „Žiburio“ gimnazijoje, elektromobilių įkrovimo stotelių, eismo saugumo užtikrinimo priemonių įrengimo, futbolo stadiono Paprienėje įteisinimo ir jo panaudojimo galimybių, Pociūnų aerodromo ateities ir kiti aktualūs klausimai.
Tokias spaudos konferencijas planuojama organizuoti ir ateityje.

Prienų r. savivaldybės informacija