Spalio 7-ąją estradoje prie Nemuno vyko tradicinė – jau 16-oji – Prienų „Žiburio“ gimnazijos Mokytojo dienos regata Mero taurei laimėti.
Šventės dalyvius sveikino ir apdovanojimus teikė „Žiburio“ gimnazijos direktorė Irma Kačinauskienė, Savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, vicemerė Jūratė Zailskienė, Tarybos narys, Kultūros, švietimo, turizmo ir sporto komiteto pirmininkas Deividas Dargužis, Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas.
Mokytojo dienos regatoje dėl Mero taurės vikingų laivais varžėsi 16 mokinių komandų, tarp jų svečiai iš Kauno Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus. Dėl „Žiburio“ gimnazijos taurės varžėsi 3 suaugusiųjų – tėvų, mokytojų ir Prienų rajono savivaldybės – komandos.
Po įtemptų ir aistringų varžybų paaiškėjo ir nugalėtojai. Prienų „Žiburio“ gimnazijos taurę iškovojo Savivaldybės komanda, kurią sudarė Prienų r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro atstovės Evelina Tamošiūnienė, Dalia Kukenė, Girmantė Mažeikienė, Prienų KKSC treneris Valdemaras Vaitiekūnas, Tarybos nariai Deividas Dargužis, Jovydas Juocevičius, Ramūnas Buikus, Daiva Macijauskienė, Eimantas Šalomskas, mero patarėja Agnė Dargužienė bei Savivaldybės administracijos atstovai – Artiomas Marchockis, Rimvydas Zailskas, Tomas Žvirblys, Zita Matukaitienė ir Laima Jančiauskienė.
Mero taurę iškovojo Prienų „Žiburio“ gimnazijos IVa, IVb, IVd klasių komanda, antrąją vietą laimėjo Prienų „Žiburio“ gimnazijos IIc klasės komanda, trečiąją – Prienų „Žiburio“ gimnazijos Ia klasės komanda.
Mokytojo dienos regatoje vyko ne tik lenktynės vikingų laivais, bet ir įvairios netradicinės rungtys: žolės slidžių, virvės traukimo ir mini golfo varžybos. Dalyviai buvo vaišinami aštria sriuba, arbata ir koše.
Anot Mokytojo dienos regatos organizatorių, Prienų „Žiburio“ gimnazijos, šios regatos nebūtų, jeigu ji neturėtų daugybės partnerių ir rėmėjų, tarp kurių ir Prienų r. savivaldybė, VšĮ sporto klubas „Birštono Nemunas“, Nacionalinė sporto agentūra, Prienų seniūnija, Prienų visuomenės sveikatos biuras, Turizmo ir verslo informacijos centras, sporto klubas „Stadionas“, spaudos portalas kvitrina.com ir kiti.
Mokytojų diennos regata yra „Tūkstantmečio mokyklų“ programos, finansuojamos Europos Sąjungos lėšomis, dalis.

Prienų r. savivaldybės informacija