Savaitgalį įvairiuose šalies rajonuose praūžusi audra neaplenkė ir Prienų. Audros metu sekmadienio naktį Išlaužo seniūnijos Pakumprio kaime lūžęs perpus senas klevas užvirto ant gyvenamojo namo, užtvėrė dalį kelio, kėlė pavojų eismo saugumui. Nuvykę priešgaisrinės tarnybos ir Prienų butų ūkio pajėgos įvykio padarinius likvidavo. Jų teigimu, medis buvo toks senas, jog buvo tik laiko klausimas, kada jis nuvirs.

Siekdami užkirsti kelią panašioms nelaimėms, norime paprašyti gyventojų labai atsakingai įvertinti savo valdose augančių senų medžių būklę ir, matant, jog medį reikėtų nupjauti, kreiptis į Prienų r. savivaldybę (Statybos ir ekonominės plėtros skyrių, vyriausioji specialistė Ilona Ramanauskienė, tel. (8 319) 61128) arba seniūniją. Specialistai padės išsiaiškinti, ar konkrečiam medžiui pjauti reikia leidimo, ar nereikia, padės užpildyti prašymo formą, atsakys į kitus klausimus.

Prašymo formą galima rasti Prienų r. savivaldybės interneto svetainėje https://www.prienai.lt/savivaldybe/paslaugos/prasymai/

Prienų r. savivaldybės informacija