Nuo spalio 9 d. startuavo nauja piliečiams ir organizacijoms skirta platforma „Atviras Seimas“, kurios svarbiausias tikslas – sudaryti galimybę visuomenei visapusiškai prisidėti prie svarbių pokyčių valstybėje

Platformoje „Atviras Seimas“ piliečiai kviečiami teikti savo pasiūlymus dėl svarstomų projektų, remti kitų pateiktus pasiūlymus, dalyvauti diskusijose. Vėliau pasiūlymus pateikę gyventojai bus pakviesti dalyvauti Seimo komitetų klausymuose, kur jie galės pristatyti savo idėjas, jas argumentuoti, dalyvauti diskusijoje su Seimo komiteto nariais. Platformoje šiems piliečiams bus siekiama užtikrinti grįžtamąjį ryšį, informuojant juos apie Seimo komiteto priimtus sprendimus dėl pateiktų pasiūlymų.

Šiuo metu platformoje „Atviras Seimas“ visi Lietuvos piliečiai turi galimybę aktyviau įsitraukti į dviejų teisės aktų projektų svarstymą:

Valstybės ateities vizija „Lietuva 2050“;

Švietimo įstatymo pataisomis dėl skaitmeninių mokymosi priemonių ugdymo procese.

Visus, kuriems rūpi šalies ateitis ir mūsų pačių ar mūsų vaikų gyvenimo kokybė, Seimo Ateities komitetas kviečia teikti pasiūlymus šiam dokumentui iki lapkričio 20 d.

Dėl Švietimo įstatymo pakeitimų piliečiai teikti savo pasiūlymus turi galimybę iki spalio 30 d.

Užsiregistruoti platformoje labai paprasta, pakanka nurodyti vardą, el. paštą, susikurti paskyros slaptažodį ir sutikti su naudojimo sąlygomis. Platforma pasiekiama adresu atvirasseimas.lrs.lt

Prienų r. savivaldybės informacija