Tęsdama tradiciją, Vietos savivaldos dienos proga spalio 25 dieną Prienų rajono savivaldybės meras A. Vaicekauskas su gausia Savivaldybės delegacija lankėsi Jonavos rajono savivaldybėje. Prieniečius priėmė Jonavos rajono savivaldybės administracijos direktorius V. Majauskas su savo komanda.

Meras A. Vaicekauskas padėkojo už šiltą priėmimą ir pasveikino jonaviečius su praėjusia Vietos savivaldos diena, taip pat pristatė atvykusią komandą.

Po oficialaus abiejų savivaldybių prisistatymo vadovai, Tarybos nariai, specialistai, seniūnijų atstovai bendravo su Jonavos rajono savivaldybės darbuotojais, aptarė rengiamus projektus, dalinosi patirtimi.

Vėliau jonaviečiai pakvietė pasivaikščioti po miestą, apžiūrėti atnaujintas viešąsias erdves, Jonavos krašto muziejų, Ramybės skverą – puikųjį parką Jonavos miesto centre, Grigorijaus Kanovičiaus viešąją biblioteką, Kultūros centrą ir jo atnaujintas erdves, Sporto centrą, miesto stadioną, baseiną, dar vieną atnaujintą objektą – Joninių slėnį.

Dėkojame Jonavos rajono savivaldybei už šiltą priėmimą, svetingumą, galimybę pasidalinti gerąja patirtimi ir pasisemti vieniems iš kitų idėjų ateičiai.

Prienų r. savivaldybės informacija

Nuotr. aut. A. Reipa