Prasidėjo paskutinis rudens mėnuo, kuris pamažu artina mus prie nuostabiausių metų švenčių. Jos ragina dalintis bendrystės šviesa ir šiluma ne tik namuose. Pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė, tęsdama šiltą Kalėdų bendrystės tradiciją, vėl pakvietė prisijungti prie akcijos „Angelo sparnai“ ir papuošti Prezidentūros eglę visų kurtais šviesios, žmogiškosios vilties sparnais.

Pernai Prezidentūros eglę puošė ir Prienų krašto atstovų rankomis velti nuostabūs kalėdiniai nameliai. „Džiaugiuosi, kad mūsų dienos centrų, ugdymo įstaigų vaikai, bendruomenės ir šeimos įsitraukė į šią akciją, todėl raginu ir šiais metais prisijungti prie Pirmosios ponios Dianos Nausėdienės kvietimo. Tikiu, kad kūrybinis procesas suteiks daug džiaugsmo, o simboliniai vilties sparnai nuneš link savo svajonių“, – kviečia Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas.

Jei pageidaujate rankų darbo kalėdinius papuošimus siųsti savarankiškai, tai galite padaryti adresu S. Daukanto a. 3, LT-01122, Vilnius, arba juos pristatyti tiesiogiai į Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliariją (įėjimas iš Universiteto g.). Tačiau Prienų krašto žmonių pagamintus darbelius padės pristatyti ir Savivaldybės administracijos specialistai. Todėl iki LAPKRIČIO 21 d. 17 val. maloniai laukiame Jūsų pagamintų Angelo sparnų su informacija (vardas, pavardė, el. pašto adresas arba telefono numeris, arba įstaigos, organizacijos pavadinimas) Prienų r. savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriuje.

Angelo sparnų instrukcijos