Lapkričio 7 d. meras A. Vaicekauskas pakvietė į susitikimą Prienų krašto verslo atstovus. Į tradicinius Mero pusryčius Savivaldybėje atvyko daugiau nei 40 verslo įmonių atstovų, svečiai iš Birštono, Marijampolės profesinio rengimo centro, Savivaldybės kontroliuojamų įmonių vadovai, spaudos atstovai.

Susitikimo metu meras pristatė naujojo investicinio laikotarpio planuojamus projektus, iš kurių paminėtini geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo plėtros, atliekų tvarkymo, švietimo infrastruktūros ir ugdymo kokybės, asmens sveikatos priežiūros paslaugų, socialinių paslaugų infrastruktūros tinklo sukūrimo ir plėtros asmenims, turintiems proto ar psichikos negalią, prieinamumo gerinimo, išorinės reklamos bei prekybos ir paslaugų teikimo viešosiose vietose leidimų išdavimo skaitmeninimo, Kauno r. ir Prienų r. savivaldybių skaitmeninės kapinių duomenų bazės sukūrimo, administravimo procesų modernizavimo ir kt. Anot mero, nemažai priemonių numatyta turizmo aplinkai gerinti – planuojama plėsti pėsčiųjų ir dviračių takus, sujungiant vientisu taku Greimų tiltą ir Paukščių stebėjimo aikštelę prie Bagrėno kalno, tvarkyti Prienuose esančius šaltinius ir Revuonos upelį, pritaikyti lankymui Prienų miesto istorinę dalį, taip pat Balbieriškio dvaro parką bei piliakalnius, kurti istorinės atminties pažinimo ir gamtos maršrutus. Be kita ko, Savivaldybė planuoja pagal galimybes dalyvauti ir ministerijų skelbiamuose kvietimuose teikti paraiškas įvairiems projektams įgyvendinti.

Meras domėjosi verslo problemomis ir ateities iššūkiais, taip pat kvietė pasidalinti idėjomis ir mintimis dėl Prienų krašto. Prienų turizmo ir verslo informacijos centro direktorė I. Šalčiuvienė papasakojo apie Prieniečio kortelės naudą vietos gyventojams. Susitikimo metu taip pat diskutuota kelio Kaunas–Prienai, Pociūnų aerodromo, Prienų kurortinės teritorijos idėjos ir turizmo vystymo, verslo bendradarbiavimo bei kitomis temomis.

Prienų r. savivaldybės informacija