Informuojame, kad 2023 m. lapkričio 16 d. bus atliekamas gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos techninis patikrinimas, kurio metu 11 val. 52 min. visoje šalyje bus girdimas perspėjimo sirenų kauksmas. Sirenos kauks 3 minutes.
Nustojus kaukti sirenoms per Lietuvos televiziją ir Lietuvos radijo 1-ąją ir 2-ąją programas, radijo stotis „Pūkas“, „Radijas kelyje“ ir „Tau“ bus skelbiama Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos parengta informacija gyventojams.
Prašome gyventojų išklausyti perduodamą informaciją.
Atkreipiame dėmesį, kad šie pranešimai siunčiami visiems mobiliojo ryšio vartotojams, tačiau gali būti priimami tik tais telefonais, kuriuose yra įjungta korinio transliavimo funkcija. Norint gauti trumpuosius pranešimus, reikia mobiliuosiuose telefonuose suaktyvinti korinio transliavimo funkciją. Nuoroda: https://lt72.lt/telefono-nustatymai-aktyvinti-perspejimo…/
Perspėjimo pranešimų perdavimas prasidės kartu su sirenų jungimo pradžia 11.52 val. ir tęsis iki 11.55 val. Pranešimai bus kartojami kas 1 min.
Prašome gyventojų po perspėjimo sistemos patikrinimo užpildyti šią apklausą.
Prienų r. savivaldybės informacija