Lapkričio 24 d. Stakliškių kultūros ir laisvalaikio centre, gausiame žmonių su negalia bendruomenės, bičiulių ir svečių būryje, šventiškai paminėta Prienų rajono neįgaliųjų draugijos 35 metų veiklos sukaktis ir artėjanti Tarptautinė žmonių su negalia diena.
Šia proga visus pasveikinusi ir Prienų rajono neįgaliųjų draugijos istoriją pristačiusi pirmininkė Irena Valatkevičienė padėkojo bendruomenės nariams, seniūnijų padalinių pirmininkams už aktyvumą, dalyvavimą veiklose bei projektuose ir palinkėjo džiaugtis bendryste, branginti gyvenimą, šiltas susitikimų akimirkas.
Prienų rajono neįgaliųjų draugijos narių pasveikinti atvyko Prienų r. savivaldybės vadovai, kurie džiaugėsi, kad didžiausioje rajono neįgaliuosius jungiančioje organizacijoje yra daug aktyvių, veiklių, bendruomeniškų ir optimizmu trykštančių žmonių. Vadovai dėkojo pirmininkei ir jos pagalbininkams už teikiamą pagalbą neįgaliesiems, bendradarbiavimą, linkėdami visokeriopos sėkmės, aktyvumo, bendrystės, gražių sumanymų, dėmesio vieni kitiems.
Solidžios veiklos sukakties proga neįgaliųjų bendruomenei skambėjo ne tik susirinkusių garbingų svečių sveikinimai, bet ir draugijos ansambliečių bei bičiulių iš Kėdainių rajono neįgaliųjų organizacijos atliekamos dainos.

Prienų r. savivaldybės informacija