Gruodžio 20 d. Savivaldybėje vyko tradicinis prieššventinis Savivaldybės vadovų ir rajono neįgaliųjų organizacijų bei skyrių pirmininkų susitikimas, skirtas prisiminti besibaigiančius metus ir padėkoti pirmininkams už nuveiktus darbus ir bendruomenės telkimą.
Savivaldybės vadovai perdavė nuoširdžius linkėjimus visoms neįgaliųjų bendruomenėms, dėkojo už partnerystę, bendradarbiavimą, nuoširdų darbą, teikiant paslaugas neįgaliems rajono žmonėms.
Meras Alvydas Vaicekauskas džiaugėsi neįgaliųjų bendruomenių veikla ir pakvietė toliau bendradarbiauti, stengtis pamatyti ir suteikti pagalbą kiekvienam žmogui, kuriam jos reikia.
Vicemerė Jūratė Zailskienė pasidžiaugė neįgaliųjų organizacijų iniciatyvomis, bendruomenių puoselėjamomis tradicijomis. Ji padėkojo aklųjų ir silpnaregių bendruomenei už tradiciškai puošiamas Savivaldybės administracijos pastato erdves.
Už vienijančią veiklą, į kiekvieną darbą įdedamą meilę ir šilumą neįgaliųjų organizacijų ir skyrių pirmininkams dėkojo, palaikymo, vienybės, tikėjimo bei gražių ateinančių švenčių visiems taip pat linkėjo vicemerė Laimutė Jančiukienė.
Vadovai pažymėjo, kad Savivaldybė stengiasi išgirsti neįgaliuosius, įsiklausyti į jų lūkesčius, prisidėti prie organizacijų gyvavimo, padeda išlaikyti rajono neįgaliųjų organizacijai paskirtą autobusiuką, įrengė naujas patalpas Jiezno žmonių su negalia sąjungai.
Prie visų sveikinimų prisijungė ir Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėja Sandra Mekionienė. Vedėja trumpai apžvelgė organizacijų veiklą, pasidžiaugė nevyriausybinių neįgaliųjų organizacijų dalyvavimu socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems projektų veiklose, palinkėjo darnaus bendradarbiavimo ir augimo iki vieningos ir stiprios nevyriausybinės organizacijos, kurios paslaugos būtų kokybiškos ir pasiekiamos kiekvienam neįgaliajam.
Neįgaliųjų organizacijų pirmininkai pasidalino savo darbo kasdienybe, rūpesčiais ir džiaugsmais, padėkojo Savivaldybei už jaučiamą palaikymą, paramą, gerinamas sąlygas.
Atsisveikindami susitikimo dalyviai vieni kitiems linkėjo sveikatos, sėkmės, susitelkimo, daug prasmingos veiklos bei džiugių artėjančių švenčių nuotaikų.

Prienų r. savivaldybės informacija