Dalykiniai pusryčiai su verslininkais – jau tradicija tapę mero A. Vaicekausko inicijuoti susitikimai, kuriuose dalyvauja Savivaldybės vadovai, kviečiami atsakingi specialistai ir svečiai.
Į vasario 22 d. vykusį susitikimą su krašto verslo atstovais buvo pakviesti Užimtumo tarnybos prie SADM Prienų skyriaus atstovai, kurie pristatė tradicines ir naujas verslininkams aktualias užimtumo didinimo priemones – profesinio mokymo organizavimo pas darbdavį, įdarbinimo subsidijuojant, neįgaliųjų integracijos į darbo rinką ir kitas.
Meras A. Vaicekauskas padėkojo verslininkams už bendradarbiavimą ir atsakingai vykdomą verslą, mokamus mokesčius, dėl ko savivaldybės biudžetas yra teigiamas ir viršijamas. Anot mero, tai leidžia planuoti daugiau darbų ir skirti papildomų lėšų keliams, socialinei bei kitoms sritims.
Pabrėžta, kad šiame finansiniame laikotarpyje Prienų rajono savivaldybė pretenduoja į 22 mln. eurų finansavimą iš ES fondų įvairiems projektams įgyvendinti, tačiau europinių lėšų kelių remontui, deja, neskirta.
Verslo pusryčių metu meras pristatė artimiausių metų planuojamus svarbiausius projektus – pėsčiųjų takus, švietimo įstaigų atnaujinimas, sporto salės „Žiburio gimnazijai“ suprojektavimą, pažymėdamas, jog didžioji dalis projektų prasidės kitais metais, o šiais vyksta paraiškų ruošimas, projektų rengimas.
Vicemerė J. Zailskienė pristatė smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo programą, kuriai šiais metais numatyta 40 000 eurų, ir kvietė verslininkus aktyviai naudotis galimybe gauti paramą, jeigu ji atitinka nustatytus kriterijus. informavo apie planus rudenį organizuoti verslo įmonių, veikiančių mūsų rajone, parodą, kurios metu būtų pristatoma jų veikla, produkcija, paslaugos ir pan. Taip pat pakvietė kovo 2 d. dalyvauti pirmą kartą organizuojamoje Kaziuko mugėje, kuri vyks Prienų kultūros ir laisvalaikio centre. Jau dabar yra užsiregistravę apie 60 dalyvių.
Su verslo atstovais buvo diskutuota apie turizmo plėtrą, paslaugų verslui paketą, kurį ruošia Turizmo ir informacijos centras, pramoginę ir pažintinę laivybą Nemunu, elektromobilių įkrovimo stoteles, taip pat automobilių stovėjimo aikštelių trūkumą. Verslininkai ragino Savivaldybės vadovus atkreipti dėmesį į augančius turistų srautus ir paieškoti galimybių plėsti automobilių stovėjimo aikšteles. Nuskambėjo pasiūlymas ir laisvų sklypų arčiau miesto centro turintiems gyventojams įrengti mokamas aikšteles.

Prienų rajono savivaldybės informacija