Minint antrąsias karo Ukrainoje metines, Prienų rajono savivaldybė vasario 24 d. drauge su kitais Lietuvos miestais ir miesteliais jungiasi prie solidarumo ir vienybės akcijos „Laisvė šviečia: RADAROM”.
Šią dieną kviečiame visus Prienų krašto gyventojus ir svečius nelikti abejingais, pagerbti už savo ir mūsų laisvę tebekovojančius ukrainiečius:
• Iškelkime Lietuvos ir Ukrainos vėliavas;
• 19.00 val. visuotine tylos minute pagerbkime Ukrainos laisvės gynėjus ir namuose uždekime žvakeles, žibintus;
• Ukrainos vėliavos spalvomis (mėlyna, geltona) apšvieskime pastatus ar kitus objektus Prisijungiant prie akcijos, Ukrainos vėliavos spalvomis bus apšviestas Prienų kultūros ir laisvalaikio centro pastatas.
Nuo sausio 24 d. iki vasario 24 d. visi kviečiami aukoti vienam tikslui – apsaugoti už Ukrainos ir visos Europos laisvę kovojančius karius.
Visi, norintys prisidėti prie akcijos ir palaikyti karo niokojamą Ukrainą, gali tai padaryti aukodami, skambindami trumpuoju telefonu 1485, auka – 5 eurai. Aukoti galima ir apsilankius specialiame puslapyje radarom.lt, kur yra galimybė atlikti bankinį pavedimą būtinai nurodant paskirtį „radarom“.
Už akcijos metu surinktas lėšas bus perkami saugaus kario paketai, pagaminti Lietuvoje. Paketą sudarys naktinio matymo monokuliaras, lazerinis taikiklis ir individualus antidronas.
Kviečiame prisijungti!