Kovo 12 d. vyko Savivaldybės vadovų pasitarimas su seniūnijų seniūnais ir žemės ūkio specialistais. Pasitarime aptarta nemažai aktualių klausimų: dėl Kaimo plėtros rėmimo programos, melioracijos projektų įgyvendinimo, medžiojamųjų gyvūnų padarytos žalos, žemės ūkio valdų perdavimo ir atnaujinimo dokumentų tvarkymo, žemės ūkio technikos techninės būklės apžiūros organizavimo. Akcentuota, kad apie melioracijos darbų organizavimą ūkininkai turėtų būti informuoti iš anksto. Pastebėjus melioracijos gedimus, reikėtų informuoti Savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus specialistus. Taip pat priminta, kad dėl medžiojamųjų gyvūnų padarytos žalos seniūnai pirmiausia turi kreiptis į medžiotojų būrelį, kuriam priklauso teritorija, ir tik nesusitarus dėl žalos atlyginimo – į Žemės ūkio skyrių.
Vicemerė J. Zailskienė paragino Žemės ūkio skyriaus ir seniūnijų specialistus bei seniūnus suaktyvinti bendravimą su vietos ūkininkais. Svarbu ne tik siųsti informaciją el. paštais, SMS žinutėmis, skelbti ją seniūnijų feisbuko paskyrose, bet ir stengtis aplankyti seniūnijose veiklą vykdančius ūkius, pristatyti naujoves, tiesiogiai išgirsti ūkininkų rūpesčius ir pasiūlymus. Svarbu, kad ir žemės ūkio specialistai glaudžiau bendradarbiautų tarpusavyje.
Administracijos direktorė J. Mickevičienė pristatė seniūnams dokumentų valdymo pasikeitimus. Žemės ūkio skyriaus vedėja A. Tamošiūnienė informavo apie balandžio 4 d. planuojamą žemės ūkio viceministro ir jo komandos apsilankymą Prienuose pristatyti deklaravimo, žemės ūkio naujovių ir kitų aktualijų. Apie tikslesnę susitikimo vietą ir laiką bus informuota vėliau.

Prienų rajono savivaldybės informacija