Valstybinių miškų urėdija, Aplinkos ministerija ir Lietuvos nacionalinis kultūros centras kviečia į Nacionalinį miškasodį „Kad giria žaliuotų“ – kelių dešimčių metų tradicija tapusią medžių sodinimo šventę, suburiančią visus – suaugusius, vaikus, bendruomenes, įmones ir organizacijas. Miškasodžio, vyksiančio balandžio 20 d. metu, bus siekiama įspūdingo rezultato: ketinama pasodinti net 100 simbolinių girių visoje Lietuvoje.  Miškasodis – tai vienas iš darbų, gražiausiai įprasminančių žmogaus meilę gamtai.

Nacionalinis miškasodis „Kad giria žaliuotų“ kviečia visus Lietuvos žmones ir organizacijas prisidėti prie Lietuvos miškingumo didinimo ir išsaugojimo ateities kartoms bei tapti šimtmetį mininčios Dainų šventės dalimi. Šis renginys įprasmins šventės temą „Kad giria žaliuotų“, prisidės prie Lietuvos miškingumo didinimo ir dar kartą parodys pasauliui, kad Lietuva yra vieninga šalis, kurią vienija meilė miškui ir dainai.

Registracijos platformoje būtina pasirinkti regioninį padalinį ir nurodyti girininkiją, kurioje planuojate sodinti mišką. Kai užsiregistruosite, sulauksite sėkmingą registraciją patvirtinančio laiško.

Organizatoriai prašo pagal galimybes turėti pirštines ir įrankius medeliams sodinti (kastuvus), taip pat pasirūpinti drėgmei nepralaidžia avalyne.

Akcijos metu medeliai bus sodinami ir VMU Prienų regioninio padalinio Meškapievio ir Sudvajų girininkijose. Registracija: https://registracija.vmu.lt/ 

Kviečiame prisijungti prie prasmingos akcijos!

Parengta pagal Valstybinių miškų urėdijos informaciją